دانلود نرم افزار Advanced XLS Converter v6.87 نسخه ویندوز

Advanced XLS Converter

نرم افزاری در زمینه تبدیل فایل می باشد که به شما امکان می دهد تا بتوانید سریعترین و کوتاهترین راه را برای تبدیل فایل های نرم افزار Excel با فرمت های XLS, XLSX, XLSM به فرمت های متنوع پایگاه داده اعم از DBF, TXT, HTML, XML, CSV, SQL, RTF تنها با چند کلیک تبدیل نموده و به کمک رابط کاربری بسیار آسان فقط کافی است تا فایل منبع را آپلود نموده سپس فرمت خروجی و مقصد ذخیره فایل را انتخاب نموده و در چندین ثانیه فایل جدید با فرمت جدید را در اختیار داشته باشید.

نرم افزار Advanced XLS Converter

با پشتیبانی از قابلیت نمایش زنده به شما امکان مشاهده فایل آپلود شده ، دسته بندی داده همراه با جدول و ویرایش نام سایز و نوع داده ها را قبل از اتمام تبدیل مشاهده کنید تا بتوانید از اشتباهات در هنگام تبدیل و ویرایش جلوگیری به عمل بیاورید.

ویژگی های نرم افزار Advanced XLS Converter:

قابلیت تبدیل فایل های نرم افزار Excel به بیش از 10 فرمت پایگاه داده

توانایی تبدیل چندین فایل Excel در یک فایل ، درا بودن رابط کاربری آسان

پشتیبانی از عملیات تبدیل پیشرفته با پشتیبانی از خط فرمان

توانایی تبدیل فایل های Excel به فرمت های دیگر تنها در چند ثانیه

نام: Advanced XLS Converter
حجم فایل: 3.73 مگابایت
شرکت سازنده: xls-converter
ورژن: v6.87
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Advanced XLS Converter v6.87

This program provides a the quickest, easiest and affordable way to convert Excel (XLS, XLSX, XLSM) files to a great variety of database formats, including DBF, TXT, HTML, XML, CSV, SQL, RTF – all with a few clicks of the mouse. Advanced XLS Converter is a quick and easy tool for converting XLS right out of the box. Just upload a source file, choose the output format and destination and that’s it.

لینک دانلود