تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Aeroform3d – Fusion 360 Complete Course

Aeroform3d Fusion 360 Complete Course

Fusion 360 به سرعت به نرم افزاری برای مدل سازی 3D تبدیل شده است. اگر می خواهید به یک خالق مسلط تبدیل شوید ، مهم است که شما از همان ابتدا استفاده صحیح از Fusion 360 را یاد بگیرید. با یادگیری از شخصی که از زمان انتشار این نرم افزار استفاده کرده و امروز نیز به عنوان یک طراح در صنعت مشغول به کار است ، روشهای صحیح و روشهای خوبی را یاد خواهید گرفت که به شما امکان می دهد در صورت تمایل از Fusion 360 در محل کار استفاده کنید. ما از همان ابتدا با آموزش آنچه در واقع نرم افزار انجام می دهد به شما نشان می دهیم و از کجا می توانید آن را تهیه کنید. سپس به یادگیری پیمایش و گردش کار اصلی نرم افزار می پردازیم. در مرحله بعدی ما چند روش اساسی مدل سازی را قبل از گیر نکردن و ایجاد اولین قسمت به شما نشان می دهیم.در ادامه ما به سراغ تکنیک های پیشرفته مدل سازی خواهیم رفت و سپس یاد می گیریم که چگونه همه اینها را برای ایجاد مجموعه ها کنار هم قرار دهیم. ما را دنبال کنید زیرا ما یک مجموعه پروژه را در زمان واقعی ایجاد می کنیم. بعد از اینکه این تکنیک های پیشرفته را یاد گرفتیم ، لذت واقعی شروع می شود و ما یاد می گیریم که از مواد واقع گرایانه استفاده کنیم و مجامع خود را به حرکت در آوریم. بخش آخر نحوه خروجی طرح شما را نشان می دهد ، چه به عنوان یک عکس رندر عکس واقع گرایانه ، چه یک انیمیشن ارائه شده از طرح متحرک یا به یک چاپگر سه بعدی. این دوره Fusion 360 تکنیک های زندگی واقعی را که در محیط کار استفاده می شود آموزش می دهد. ما در طی سالیان گذشته به هزاران نفر آموزش داده ایم که از نرم افزارهای مختلف CAD استفاده کنند و منتظر استقبال شما از جامعه طراحان و سازندگان هستند. 
 • آنچه خواهید آموخت :
 • نحوه مدل سازی در سطح حرفه ای با Fusion 360
 • چگونه ایده های خود را به طرح های سه بعدی تبدیل کنیم
 • نحوه جمع آوری اجزا و حرکت دادن آنها
 • نحوه استفاده از مواد واقع گرایانه در طراحی های خود
 • هزاران قطعه و اجزای آماده را از کجا تهیه کنید
 • چگونه می توان اتصالات و تقارن نمونه های اولیه خود را آزمایش کرد
 • چگونه طرح های خود را با تصاویر واقع گرایانه عکس ارائه دهیم
 • نحوه ایجاد انیمیشن هایی از طرح نهایی خود
 • چگونه می توان طرح های خود را به صورت سه بعدی چاپ کرد
 • نحوه تولید پرونده برای ارسال به سازنده
نام: Aeroform3d - Fusion 360 Complete Course
حجم فایل: 3.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Aeroform3d
تاریخ انتشار: 1399/10/10
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 07 ساعت و 10 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Aeroform3d - Fusion 360 Complete Course

Fusion 360 is fast becoming the go-to software for 3D modelling. It is important that you learn to use Fusion 360 correctly from the start if you want to become a proficient creator and this course teaches you all the skills you need to know. By learning from someone that has been using the software since it's release and that is still working as a designer in the industry today, you will learn correct techniques and good practices that would allow you to use Fusion 360 in the workplace if you so desired.
Course Outline:
We start at the very beginning by teaching you what the software actually does and showing you where to get it. We then move on to learning the basic navigation and workflow of the software.

لینک دانلود