تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Age of Wonders: Planetfall – Invasions

Age of Wonders: Planetfall – Invasions

در ستاره های بسیار دور و درگیری ها و اختلافات میان اتحادیه در حال نابودی ستاره ای ، یک نژاد خبیث و وحشی جدید ظهور کرده است که قصد تصاحب کهکشان و حکم رانی بر دیگر نژادها را دارد . این نژاد بی رحم که شاکارن نام دارد ، شباهت بسیار زیادی به خزندگان دارد و شما می توانید آن ها را رهبری کنید و به گسترش قلمروی خود و نابودی دیگر سرزمین ها بردازید . شما می توانید ابتدا به پایگاه دشمن ها حمله کرده و خرابی هایی در آن ایجاد کنید و سپس وقتی دشمن ها را به بیرون از پایگاه کشیدید ، سریعا به سمت آن ها رفته و نابودشان کنید . نژاد شاکارن بسیار قدرتمند است ، با این حال اما دشمن های دیگری نیز برای شما وجود دارند که می توانند برایتان تهدید بسیار بزرگی باشند . همچنین ممکن است در موقعیت هایی که اصلا انتظارش را ندارید ، دشمن های به صورت غیر منتظره به شما حمله کنند و دردسر بزرگی را برایتان ایجاد کنند . امپراتوری شاکارن به وجود آمده تا دشمن های خود را از میان بردارد ، اما برای محقق شدن این امر شما نباید اشتباهی را انجام دهید . هرگز فراموش نکنید که بزرگترین تهدیدها از جایی که انتظارش را ندارید وارد می شوند . این نژاد جدید در

بازی Age of Wonders: Planetfall – Invasions

بسیار خون سرد و بی رحم است و با قدرت بالای آن می توان دشمن های سرسخت زیادی را زیر پا له کرد . همچنین یک سری شخصیت غیر قابل بازی جدید با نام تریان ها نیز به بازی اضافه شده اتد که جنگجویانی هستند که دی ان ایشان با دی ان ای حیوانات ادغام شده است و قدرت بسیار زیادی دارند . آن ها تحت فرمان یک حکومت مرموز هستند و از سیاره ی خود بیرون آمده اند تا دنیاهای جدید را تصرف کنند . شما می توانید با این جنگجوها دوست یا دشمن شوید ، همه چیز به انتخاب های شما بستگی دارد . 
نام: Age of Wonders: Planetfall - Invasions
شرکت سازنده: Triumph Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Age of Wonders: Planetfall - Invasions - HOODLUM

In the stardust and disunity of the collapsed Star Union, an insidious new race of conquerors has come to lay claim to the galaxy. Deploy and destroy as the merciless Shakarn, a vicious race of conniving lizardmen with holographic disguises ready to deceive, disrupt and disintegrate the last strongholds of human might. Utilize light and sound trickery to sabotage and scatter your foes from the inside out, overwhelm them with brutish alien force, or form the most unlikely of alliances: the choice is yours. Choose quickly though, as new environmental catastrophes can strike without warning, and enemies may spring from unexpected places.

لینک دانلود