دانلود بازی کامپیوتر Agent A: A puzzle in disguise نسخه GOG

Agent A: A puzzle in disguise

شما را در نقش یک جاسوس قرار می دهد و نام رمزی شما مامور A است . این بازی در سبک معمایی است و باید معماهای منطبق با منطق را حل کنید و از هوشتان برای پیشبرد مراحل بازی استفاده کنید . می توانید از ابزار و وسایلی که در اختیار شما می گذارند نیز استفاده کنید تا بتوانید سریع تر معماهای موجود در بازی را حل کنید و به پیش بروید . نام شما در بازی Agent A: A puzzle in disguise روبی لاروژ می باشد ، جاسوسی که نمی توان او را دست کم گرفت و همه باید مراقب او باشند . در این بازی عجیب موش و گربه پا بگذارید و پیچ و خم این بازی را حس کنید و ببینید و بفهمید که در این بازی شما یک موش هستید یا اینکه گربه اید . به هر چیزی که سر راهتان هست توجه کنید شاید از نظر شما پیش پا افتاده باشد اما می تواند حاوی اخبار یا سرنخ های مهمی برای حل معما باشد به عنوان مثال یادداشت ها می تواند سرنخ های مهمی را در خود داشته باشد . همانطور که در مخفیگاه روبیز کاوش می کنید اشیا به در بخور را برای استفاده بعدی جمع آوری کنید ، شاید در جایی برای حل معمایی بتوانید از آن استفاده کنید . از دیگر امکانات

بازی Agent A: A puzzle in disguise

می توان موارد : یک بازی هنری با الهام از سبک زندگی در دهه 1960 ، 35 محیط منحصر به فرد برای کشف ، 100 معما برای حل ، 50 صفحه پازل ، 30 دستاورد که می توانید به تعداد دستاوردهایتان در استیم اضافه کنید و … را نام برد . 
نام: Agent A: A puzzle in disguise
حجم فایل: 411 مگابایت
شرکت سازنده: Yak & Co
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 10
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، فکری ، معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Yak & Co
رمز فایل: www.download.ir

Agent A: A puzzle in disguise - GOG

You play as Agent A in this stylish secret agent world full of retro futuristic contraptions, hidden gizmos, gadgets and clever logic based puzzles. But do be warned… Ruby La Rouge is no spy to be taken lightly! Explore a labyrinth of perplexing puzzles in this quirky game of cat and mouse that’ll have you wondering whether you’re the cat… or the mouse!!

لینک دانلود