تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Empires and Puzzles:Epic Match 3 v34.0.0

Empires and Puzzles: Epic Match 3

یک بازی PRG اعتیاد آور و بسیار جذاب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید در این بازی جمع آوری شخصیت های مختلفی در کارت هایی بوده و باید شما آنها را در طول بازی به دست آورید تا استراتژی بازی را در دست بگیرید . شما باید قلعه بسازید ، تشکیل ارتش های جنگی با قدرت های زیاد داده و با دشمنانی که در طول بازی به تعداد زیاد به شما حمله ور خواهند شد بجنگید . بازی دارای 3 فصل مختلف بوده که در هر کدام از فصل ها بازی دارای محیط های متفاوت و همراه را نیرو هایی مختلف می باشد که بازی حالتی بسیار تنوعی به خود خواهد گرفت . جنگ های

بازی Empires and Puzzles: Epic Match 3

به صورت رو در رو یا PVP بوده که به صورت آنلاین و با افراد واقعی در سرارسر جهان بوده که بازی را بسیار جذاب تر و هیجانی خواهد کرد . شما باید در طول بازی با جمع آوری کارت ها پس از برد در مسابقات و نیرد های بازی شخصیت و وسایل دفاعی خود را ارتقاء داده و در سطوح بالاتری بازی کنید .
نام: Empires and Puzzles: Epic Match 3
حجم فایل: 100 مگابایت
شرکت سازنده: Small Giant Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v34.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Empires and Puzzles:Epic Match 3 - v34.0.0

Empires & Puzzles is a completely new take on match-3 puzzle games, combining RPG elements, raids and building a mighty castle - topped with epic PVP duels. Start your fantasy adventure today!

لینک دانلود