دانلود بازی اندروید Agent Action v1.1.0

Agent Action

نام بازی جاسوسی و بسیار محبوب که در این بازی هدف شما نجات نوع بشریت از دست دشمنانی که قصد انقراض بشریت را دارند می باشد . شما باید ماموریت های بسیار زیاد همراه با چالش های سخت و متفاوتی را به اتمام برسانید تا موفق به نجات و بقاء بشریت شوید . دشمنان شما در ساختمان های مختلفی در رو به روی شما قرار خواهند گرفت و محیط ، نوع دشمنان و تعداد آنها در هر سطح از بازی متفاوت بوده و طبیعتا هرچه به سطح های بالاتری بروید بازی سخت و دشوار تر خواهد شد و شما باید با قایم شدن پشت اجسام و شلیک های دقیق به سمت دشمنان آنها را نابود کرده تا ماموریت شما کامل شود . شما می توانید در طول

بازی Agent Action

سلاح و آیتم های جدید بازی را خریده و یا آنها را ارتقاء داده تا برای سطح های سخت بازی آماده شوید . دشمنان شما هم خود را ارتقاء داده و با سلاح و وسیله های مانند تانک ، هلیکوپتر و … به شما حمله ور خواهند شد .
نام: Agent Action
حجم فایل: 54 مگابایت
شرکت سازنده: SayGames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Agent Action - v1.1.0

Agent Action is a spy who's sole purpose is to save the world from all kinds of evil. His main nemesis is doctor EVIL who has a plan to destroy the whole world by unleashing a massive strike of nuclear warheads. Agent Action is humanities last hope. Run. Shoot. Cover. Take action! Save the world!

لینک دانلود