دانلود بازی کامپیوتر Aldroy – Chapter 1 نسخه کرک شده PLAZA

Aldroy – Chapter 1

شما را برای گشت و گذار در جنگل هایی پر از هیولا و جادوها آماده می کند . قدرت خود را در نبردها افزایش دهید . طلسم های جدید را پیدا کنید و آن ها را با موارد قوی تری ترکیب کنید . از قدرت و مهارت خود در برخورد با عناصر استفاده کرده و مخالفان قدرتمند را شکست دهید . در نقش یک آلدروی قرار بگیرید و به مسیر راه یابی یک تازه کار به انجمن جادوگران آلدروی وارد شوید .

بازی Aldroy – Chapter 1

یک بازی ماجرایی و نقش آفرینی می باشد . شما با جست و جو و کاوش در بازی موارد عجیب و غریب مختلفی رو به رو خواهید شد . یکی از مهم ترین کارهایی که باید در طول تجربه ی این عنوان انجام دهید ، این است که سبک مبارزه ی خود را با مخالفان تجزیه و تحلیل کنید و نقاط ضعف خود را برطرف کنید . شما همچنین باید تکنیک هایی را برای خود ایجاد کنید که بتوانید با عناصر جادویی مقابله کنید . 
نام: Aldroy - Chapter 1
حجم فایل: 587 مگابایت
شرکت سازنده: WZL Game Design
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: WZL Game Design
رمز فایل: www.download.ir

Aldroy - Chapter 1 - PLAZA

Slip into the role of an Aldroy and embark on the path of a novice in the Aldroy Mages Guild. Explore mysterious forests full of monsters and spells. Increase your powers in battles. Find new spells and combine them into stronger ones. Use your talent in dealing with the elements and defeat powerful opponents.

لینک دانلود