دانلود Altair HWDesktop + Solvers v2021.0 مدل سازی سه بعدی

به روز رسانی :

1399/11/12 نسخه Altair HWDesktop + Solvers v2021.0 اضافه شد .

Altair HWDesktop + Solvers

یک برنامه جامع برای معماری های باز و مدل سازی های سه بعدی با ترکیب قابلیت های HyperMesh و HyperView می باشد که مدل سازی و تجسم مدل را به صورت مدرن ارائه می کند و می توانید همه آنچیزی را که روی کاغذ می کشیدید اکنون روی این نرم افزار با نمایش جزئیات بیشتر و بهتر ارائه کنید . علاوه بر این ، پیشرفت های چشمگیر قابل توجه نرم افزار Altair HWDesktop + Solvers به ایجاد یک رابط کاربری ساده تر اما کاربردی تر کمک کرده اند . اکنون این برنامه شامل ابزارهای جدید است که توانایی کار در خارج از سازمان را فراهم می کند و می تواند ورای چیزی که انتظار دارید را به شما ارائه کند .

نرم افزار مدل سازی سه بعدی Altair HWDesktop + Solvers

توانسته است با این بروزرسانی برنامه های تحت مالکیت خودش را به صورت یکپارچه ارائه کند تا کاربر بتواند تجربه ای بصری در مدیریت داده ها و پردازش های شخصی و اشتراکی داده ها را هر چه بهتر در این نرم افزار مورد استفاده قرار دهد و از کار با آن لذت ببرد .
نام: Altair HWDesktop + Solvers
حجم فایل: 10.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Altair
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2021.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Altair HWDesktop + Solvers v2021.0

This program is one of the most comprehensive tools for open architecture CE modeling HyperWorks modernizes CE modeling and visualization by combining the capabilities of HyperMesh and HyperView in one solution.In addition, significant visual enhancements have helped create an even easier to use interface. It now includes new collaboration tools that provide the ability to work outside the organization.

لینک دانلود