تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Amber’s Airline – High Hopes نسخه Portable

Amber’s Airline – High Hopes

یک بازی مدیریت زمان است و درباره شخصی به اسم امبر است که علاقه زیادی دارد تا در شرکت هواپیمایی به نام Snuggford کار کند . او از دوران کودکی رویای پرواز با هواپیما به انواع نقاط جهان را در سر داشت و حالا فرصتی برای او پیش آمده است تا بتواند رویای خود را محقق کند . اما برای تحقق رویای خود باید در امتحان ورودی این شرکت قبول شود که کار بسیار دشواری است و به همین خاطر به کمک شما نیاز دارد تا او را کنترل کنید و او را در رسیدن به این رویا یاری رسانید اما با چالش های سر راهش این کار ساده ای نخواهد بود . در بازی Amber’s Airline – High Hopes شما وارد داستانی زیبا می شوید ، جهانگردی می کنید و به انواع فرودگاه های دنیا سفر می کنید ، 30 سطح چالش برانگیز را سپری می کنید و با این کار که در دنیا طرفداران بسیاری را دارد بیشتر آشنا می شوید . پس کمربند ایمنی خود را ببندید و این بازی را دریافت کنید و آماده گذر از هر چالشی برای رساندن آمبر به رویایش را داشته باشید . داستان

بازی Amber’s Airline – High Hopes

بسیار شگفت انگیز است و شما را با رویا و ترس های آمبر رو به رو می کند و کاری می کند که زندگی او با زندگی بازیکن گره بخورد . او رویای پرواز داشته است اما به علت سانحه سقوطی که تجربه کرده دچار سردرگمی و ترس شده است و نیازمند راهنمایی های شما است که بتواند به بهترین شکل به رویای خودش برسد . اگر توانایی انجام این کار را دارید هرچه سریع تر این بازی را نصب کنید و آمبر را برای رسیدن به رویا و هدفش راهنمایی کنید و آمادگی لازم برای رد شدن از هر چالشی را داشته باشید چرا که این بازی پر شده است از چالش های فراوان که باید با مدیریت خوب از آنها عبور کنید. 
نام: Amber's Airline - High Hopes
حجم فایل: 165 مگابایت
شرکت سازنده: Old Skull Games, GameHouse
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - مدیریت زمان
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: GameHouse
رمز فایل: www.download.ir

Amber's Airline - High Hopes - Portable

Fasten your seat belt and take off with Amber Hope in a new airline game .From GameHouse, makers of Delicious, Fabulous and Heart’s Medicine, comes a brand new time management adventure that will make your heart soar . In Amber’s Airline - High Hopes, you’ll get a taste of the glamorous life of a flight attendant.

لینک دانلود