تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Android Data Recovery v2.0.22 – Mac

Android Data Recovery

نرم افزاری در زمینه بازیابی اطلاعات برای سیستم عامل های مک میباشد که به شما امکان میدهد تا بتوانید شماره ، ایمیل ، اس ام اس و تاریخچه تماس ، اطلاعات WhatsApp ، عکس ، ویدیو ، فایل های صوتی و اسناد حرف شده از روی سیستم عامل اندروید را به راحتی برای شما بازیابی نموده و در صورت تهیه نکردن نسخه پشتیبان از از تمامی اطلاعات و دستگاه های خود میتوانید از تمامی آن ها یک نسخه پشتیبان تهیه نموده و به جمع آوری طلاعات خود بپردازید. فقط کافی است تا دستگاه خود را به سیستم متصل کرده و فایل های موردنظر خود را انتخاب نموده و از آن ها نسخه پشتیبان بگیرید.

نرم افزار Android Data Recovery

توانایی پشتیبانی از برند های مختلف تلفن های هوشمند مانند Samsung, LG, HTC, Motorola, Sony, Google Nexus, Huawei, ZTE,Xiaomi را نیز دارا میباشد و با دارا بودن رابط کاربری روان و امنیت بالا به یکی از بهترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات تبدیل شده است و تجربه کاربری بسیار خوبی را در اختیار شما قرار میدهد.

نام: Android Data Recovery
حجم فایل: 39.36 مگابایت
شرکت سازنده: FoneDog
ورژن: v2.0.22
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Android Data Recovery v2.0.22 - Mac

FoneDog Android Data Recovery specializes in recovering deleted contacts (phone numbers, names, emails), text messages (content, phone numbers, sending/received date), and call history (names, phone numbers, call type, duration), WhatsApp (messages/attachments), photos, videos, audio files, and documents from Android devices.

لینک دانلود