تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Angels That Kill – The Final Cut نسخه PLAZA

Angels That Kill – The Final Cut

یک بازی در سبک ماجرایی اول شخص جنایی می باشد که داستان زندگی دو مرد را روایت می کند ، دو مردی که دو طرف یک پرونده ی بزرگ قتل می باشند ، قتلی که تاثیر زیادی بر روی شهر گذاشت . شما باید در نقش هر دو طرف بازی کنید و حقیقت را کشف کنید . شما در بازی Angels That Kill – The Final Cut در نقش دو شخصیت با نام میشل بیکل و جیمز بیلی قرار می گیرید که اولی یک کهنه سرباز از جنگ ویتنام می باشد که اکنون به عنوان کار آگاه در Noll City مشغول است و دومی نیز یک بوکسور بازنشسته ی معتاد و مست است که همه چیز خود را از دست داده و برای شروع دوباره ی زندگی خود به Noll City نقل مکان کرده است . شما باید در روزهای مختلف در نقش این شخصیت ها قرار بگیرید و بر روی این پرونده کار کنید ، با جمعیت در تعامل باشید و تصمیماتی نیز بگیرید که ممکن است بر روی تعدادی از افراد تاثیراتی بگذارد . مهم ترین عنصر گیم پلی و داستانی بازی این است که شما هم باید در نقش کار آگاه و هم در نقش مظنون این قتل بازی کنید و این باعث می شود که این عنوان حس و حال متفاوتی نسبت به دیگر بازی ها داشته باشد . شما همچنین امکان این را دارید که در محیط بازی به جست و جو بپردازید و با موارد عجیب و مرموز دیگری نیز رو به رو شوید .

بازی Angels That Kill – The Final Cut

در حقیقت نسخه ی ارتقا یافته و نهایی عنوان Angels That Kill می باشد که در سال 2015 منتشر شده بود ، این نسخه شامل بهبودهایی در گیم پلی می شود و همچنین تعداد زیادی از مشکلات فنی و باگ های بازی نیز به طور کامل برطرف شده اند . 
نام: Angels That Kill - The Final Cut
حجم فایل: 680 مگابایت
شرکت سازنده: Rising Sun Interactive
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص - جنایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Rising Sun Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Angels That Kill - The Final Cut - PLAZA

Angels That Kill - The Final Cut is a dark, first person adventure game. It tells the story of two men as they uncover the truth behind a murder that has shaken the city. Play through both sides of the story and discover the truth behind the murder. Play as Micheal Bickel, a Vietnam War veteran that now works as a Noll City detective, and play as James Baley, a drunk and drug-ridden retired boxer who has lost everything and moved to Noll City to start again.

لینک دانلود