تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید The Street King v1.73

The Street King

یک بازی اندروید در زمینه گیم های مسابقه ای و ماشین سواری می باشد. در بازی The Street King شما باید در نقش یک راننده حرفه ای وارد مسابقات شبانه و غیرمجاز در سطح شهر شده و با پیروزی در هر مسابقه کسب درآمد نمایید. با کسب امتیاز بیشتر در هر مسابقه می توانید ماشین خود را تقویت کرده و یا یک مورد جدید خریداری کنید. در این بازی هیچ قانونی جلودار شما نمی باشد! در واقع یکی از دشمنان اصلی شما در این بازی پلیس می باشد که پس از شروع مسابقه باید از دست آن فرار نمایید ! محیط های برگزاری مسابقات اغلب درون شهر می باشد اما در صورت تمایل می توانید برای کسب پول بیشتر در مسابقات بیرون شهری نیز شرکت نمایید. گرافیک و طراحی کاراکترهای درون

بازی The Street King

با بالاترین کیفیت ممکن صورت گرفته است که از این جهت حس بسیار خوبی در هنگام بازی به شما منتقل خواهد کرد. این بازی توسط شرکت RLin طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.4 و دانلود بیش از 10 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های اندروید در زمینه گیم های ماشین سواری تبدیل شود.
نام: The Street King
حجم فایل: 15 + 213 مگابایت
شرکت سازنده: RLin
ورژن: v1.73
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماشین سواری
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

The Street King - v1.73

The Street King brings a large, console-quality open world that is expansive and unprecedented in mobile gaming to your fingertips in an action-packed experience. Enter the world of high-stakes illegal street racing in The Street King. Race in a vast and detailed open-world environment, dodge traffic cars, and escape from intense police chases.

لینک دانلود