دانلود بازی کامپیوتر Angry Bunny 3: Virus نسخه PLAZA

Angry Bunny 3: Virus

در نسخه سوم منتشر شد که دارای قابلیت های جدیدی می باشد . داستان این بازی درباره خرگوشی است که توسط یک ویروس پلید به نام روح سبز شیطانی و ارتشش در جنگلی زندانی شده است . این موجودات پلید باعث می شوند که خرگوش های دیگر نیز به دام بیافتند و جانشان را از دست بدهند . اما فرصتی پیش آمده است تا این موجود پلید سبز رنگ را که ویروس نام دارد از بین ببرید و شما باید این کار را به عنوان خرگوش عصبانی انجام دهید . در بازی Angry Bunny 3: Virus تنها ماموریت شما یافتن کریستال جادویی است که می تواند دنیای ویروس ها و همه آنها را نابود کند اما یافتن این کریستال و به دست آوردن آن با لشگر انبوه ویروس ها به این سادگی امکان پذیر نیست و باید بسیار تلاش کنید تا بتوانید آن را پیدا کنید و به دست بیاورید . شما علاوه بر یافتن موقعیت کریستال باید معماهای زیادی را حل کنید ، با انبوه دشمنانتان بجنگید و آنها را از بین ببرید ، توپ های جادویی را جمع آوری کنید و با رئیس هر منطقه که به سادگی از بین نمی روند بر سر رد شدن از مرحله بجنگید . در این دنیا دشمنانی وجود دارند که شما نمی توانید آنها را از بین ببرید و تنها کاری که باید بکنید فرار از دست آنها است . در این نسخه علاوه بر شنا روی آب ، شنا زیر آب هم جزو یکی دیگر از قابلیت های شما شده است اما مراقب مدت زمانی که زیر آب قرار می گیرید باشید . از دیگر امکانات

بازی Angry Bunny 3: Virus

بدین شرح است : دشمنان فراوان با قدرت های منحصر به فرد و درجه سختی متفاوت ، تله های زیرزمینی برای اسیر کردن شما که باید مراقبشان باشید ، موجودات دریایی عجیب و جالب که گاهی دشمن شما هستند ، رئیسان بزرگ و قدرتمند در بازی  و … . 
نام: Angry Bunny 3: Virus
حجم فایل: 3.86 گیگابایت
شرکت سازنده: Tero Lunkka, Valkeala Software, Black Thug
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Tero Lunkka
رمز فایل: www.download.ir

Angry Bunny 3: Virus - PLAZA

Third part of Angry Bunny platformer series with lot of new features, like boss fights. Evil Green Ghost Virus and his army has locked bunnies way to home, so all bunnies are trapped to outside worlds. Player character angry bunny is only hope. Only mission is to find magic crystal which can destroy huge virus egg between bunnies home and virus world. Bunny mission is find magic crystal which is locked with chains. Only with hidden key it can be opened. With help of magic crystal viruses can be defeated.

لینک دانلود