تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Animating Cartoon Characters In Maya

Animating Cartoon Characters In Maya عنوان یکی از فیلم های آموزشی بسیار کاربردی و حرفه ای از شرکت Lynda می باشد که برای تبدیل شدن به یک انیماتور شخصیت سه بعدی و همچنین ایجاد و ساخت شخصیت های کارتونی در نرم افزار مایا بسیار مفید می باشد. دوره آموزشی Animating Cartoon Characters In Maya در مدت زمان بسیار کوتاه با استفاده از پروژه ها و فایل های تمرینی که در اختیار داوطلبان آموزش های خود قرار می دهد آن ها را برا هر چه بهتر و سریعتر همراهی می کند از این رو تماشا و استفاده از این دوره برای بالا بردن مهارت های خود در زمینه طراحی مناسب خواهد بود.

سایر توضیحات : مدرس دوره آموزشی Animating Cartoon Characters In Maya یعنی George Maestri پنج گام ساده برای ساخت انیمیشن های کاتونی مبالغه آمیز در نرم افزار مایا را به شما آموزش می دهد. در این دوره آموزشی مفاهیم انیمیشن سازی از جمله squash، کشش، اغراق کردن، دنبال کردن و اعمالی که با هم، هم پوشانی دارند را یاد خواهید گرفت و می توانید مهارت های خود را در این زمینه ها بالا ببرید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

همراه با زیرنویس انگلیسی به صورت جداگانه

Animating Cartoon Characters In Maya

سر فصل های دوره آموزشی Animating Cartoon Characters In Maya :– مقدمه– انیمیشن سازی راه فتن یک کارتون– مستقیم به جلو: ایجاد یک پرش– حالت گفتن : انیمیشن سازی تغییرات در وضعیت های متفاوت– متحرک سازی یک Zip Out– خاتمه دادن و رندر کردن– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Animating Cartoon Characters In Maya :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : George Maestri– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 17 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Animating Cartoon Characters In Maya

لینک دانلود