دانلود آفیس Microsoft Office Standard 2019 v16.46 VL نسخه مک

به روز رسانی :

1399/12/02 نسخه Microsoft Office Standard 2019 v16.46 VL اضافه شد.

Microsoft Office

نرم افزاریست که به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند نامه ها و همچنین اسناد اداری خود را به راحتی با استفادهاز این نرم افزار ایجاد نمایند. شاید کمتر کسی باشد که در حوزه رایانه فعالیت نماید و نام آفیس را نشنیده باشد. مجموعه

مایکروسافت آفیس Microsoft Office

تا حدی مهم و حیاتی و تا انواره ای کاربردی است که برای آن دوره های ICDL برگزار می کنند و شرکت های مختلف به منظور استخدام افراد از آنها می خواهند تا این دوره ها را بگذرانند. این مجموعه نرم افزاری شامل زیر مجموعه های مختلفی است که می توان به Word، Excel، OneNote، Power Point و نیز Microsoft Outlook اشاره کرد. هر کدام از این زیر مجموعه ها وظایف خاصی دارند. نرم افزار Word وظیفه ایجاد و به اشتراک گذاری اسناد حرفه ای به وسیله ابزار پیشرفته ویرایش، مرور و به اشتراک گذاری آنها را بر عهده دارد. این نسخه از نرم افزار پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه های قبلی داشته که می تواند به کاربران کمک بسیاری نماید. نرم افزار Power Point ابزاری است برای ایجاد اسلایدهای مختلف از مطالب نورد نیاز و ادغام آن با انیمیشن ها و نیز صداهای دلخواه به منظور ارائه آنها در جلسات مختلف. نرم افزار OneNote ابزاریست که با استفاده از آن شما می توانید یادداشت ها، ایده ها، صفحات وب، عکس ها، حتی صدا و ویدئوهای خود را در یک مکان نگه دارید. نرم افزار Outlook نیز ابزاری برای مدیریت ایمیل، تقویم، مخاطبین و وظایف شما به حساب می آید. به طور خلاصه می توان گفت که مجموعه نرم افزاری Microsoft Office پر مخاطب ترین مجموعه ویراش متن در جهان به شمار می رود.
نام: Microsoft Office
شرکت سازنده: Microsoft
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v16.46 VL
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: pkg
پلتفرم: ویندوز
پیش نیاز: مک 10.13 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Microsoft Office Standard 2019 v16.46 VL

Office 2019 for Mac is designed from the ground up to take advantage of the latest Mac features, including Retina display, full screen view support, and even scroll bounce. It’s the perfect combination of the Office you know and trust, and the Mac you love.Create and share professional-looking documents with state-of-the-art editing, reviewing, and sharing tools. The new Design tab provides quick access to features, and Smart Lookup shows relevant contextual information from the web directly inside Word.

لینک دانلود