تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Trial Xtreme 4 Remastered v0.0.7

Trial Xtreme 4 Remastered

نام بازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید در این بازی به صورت آنلاین و در تعامل با دیگر افراد واقعی سراسر جهان وارد مسابقات شده و در جاده های مختلفی رقابت کنید . شما با برنده شدن در مسابقات بازی می توانید پول و امتیاز زیادی کسب کرده که در طول بازی با استفاده از آنها از میان 100 ها موتور مختلف انتخاب کرده و قدرت های خود را افزایش دهید . همینطور شما می توانید قطعات موتور هایی خود را جدید کرده و یا آنها را ارتقاء دهید .

بازی Trial Xtreme 4 Remastered

دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت بوده که کاربر را جذب صحنه های مسابقه ای بازی خواهد کرد . بیشتر مسابقات این بازی در گل و لای و دور از پیست های مسابقه ای می باشد که دارای هیجان بیشتری می باشد . اگر شما هم از طرفداران بازی های مسابقه ای به خصوص مسابقه های موتور هستید حتما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Trial Xtreme 4 Remastered
حجم فایل: 137 مگابایت
شرکت سازنده: Deemedya INC
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.0.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Trial Xtreme 4 Remastered - v0.0.7

Welcome to the new and remastered version of Trial Xtreme 4, note this is an early release and great new things will be coming, if you have any feedback, advise or just want to let us know how awesome the game is, please join our discord at https://discord.gg/M4xdqXj

لینک دانلود