تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید One Night at Flumpty’s v1.1.6

One Night at Flumpty’s

نام یکی دیگر از سری بازی های one night در سبک بازی های ترسناک و هیجانی که تاکنون طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است . داستان این بازی از آنجایی شروع خواهد شد که شما به عنوان یک شهروند عادی زندگی می کردید و روزی توسط یک تخم مرغ شیطانی و دوستان اهریمنی او دزدیده می شوید و در فضایی بسیار ترسناک زندانی شده اید . شما باید کنترل این وضعیت بحرانی را به دست گرفته تا این دشمنان نتوانند به اهداف خود برسند . شما باید با حل کردن پازل های مختلف در ها را باز کرده و به اتاق ها دیگر بروید تا خود را به فرار نزدیک تر کنید . همینطور شما باید با پیدا کردن رمز درها این تخم مرغ شیطانی را پشت در نگاه دارید و مانع ورود او به اتاق شما شوید .

بازی One Night at Flumpty’s

دارای گرافیکی 3 بعدی و فضایی بسیار جذاب می باشد که ترس را بسیار خوب به مخاطب خود القاء می کند . این بازی به صورت آفلاین و کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است .
نام: One Night at Flumpty's
حجم فایل: 42 مگابایت
شرکت سازنده: Clickteam USA LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

One Night at Flumpty's - v1.1.6

"Hi! I'm Flumpty Bumpty. I'm an egg. I'm immune to the plot and can transcend time and space. I brought you to this special place so we can be friends. I hope you are good at hiding, because I am coming after you. Have fun!" - Flumpty

لینک دانلود