دانلود بازی کامپیوتر ANNIE Last Hope نسخه CODEX

ANNIE Last Hope

یک بازی شوتر در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Pixel Rice طراحی و منتشر شده است. بازیکن در طی روند بازی در ماجراجویی‌های مختلفی نقش‌آفرینی خواهد کرد و در هرکدام با باس فایت ها و چالش‌های مختلفی روبه‌رو خواهد شد. شخصیت اصلی

بازی ANNIE Last Hope

آنی نام دارد. او مسئولیت بزرگی بر عهده دارد و در راستای آن باید در برابر تعداد زیادی از زامبی‌ها و باس فایت های تشنه به خون قرار بگیرد. همه‌چیز به دشمنان خارجی ختم نمی‌شود بلکه با خیانت دوستان اوضاع از چیزی که هست بدتر نیز خواهد شد! سبک هنری و گرافیک بازی با تمامی بازی‌های آخرالزمانی موجود متفاوت است و می‌تواند برای دوست داران بازی‌های آخرالزمانی متنوع و جذاب باشد. کنترل شخصیت و تیراندازی بسیار ساده و درعین‌حال هیجان‌انگیز است. طراحی باس فایت ها نیز در نوع خود متفاوت است و می‌تواند تجربه‌ی جدیدی برای بازیکنان باشد. 
نام: ANNIE Last Hope
حجم فایل: 814 مگابایت
شرکت سازنده: Pixel Rice
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Pixel Rice
رمز فایل: www.download.ir

ANNIE Last Hope - CODEX

“ANNIE:Last Hope” is a HD Voxel top-down shooting game. Bringing a brand new adventure to players by smooth battle experience, new bosses and challenging level design.Countless zombies, bloodthirsty boss, dark side of humanity and conspiracies are all leading Annie into a deep abyss.Love, betrayal, humanity and rule, conspiracy and choice in apocalypse, all waiting for you to reveal.

لینک دانلود