تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Applied Flow Technology – AFT Titan v4.0 – Win

AFT Titan

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی برای مهندسین جهت تجزیه تحلیل لوله کشی ها میباشد که توسط شرکت Applied Flow Technology ساخته شده است. به کمک

نرم افزار AFT Titan

میتوان علاوه بر صرفه جویی در زمان طراحی، هزینه ها را نیز به مقدار قابل توجهی کاهش داد. استفاده از AFT Titan باعث میشود تا مشکلات و خطاهای طراحی های قدیمی و روی کاغذی از بین رفته و یک طرح فوق العاده و بدون خطا ایجاد شود که تمامی اندازه ها و سایز ها در حالت استاندارد قرار دارند. به کمک این برنامه علاوه بر طراحی سیستم انتقال آب میتوانید سیستم انتقال گاز، هوا و روغن را نیز طراحی کنید. به کمک نرم افزار پیش رو انرژی فوق العاده کمتری از مهندسان گرفته خواهد شد و همین امر باعث میشود تا تمرکز برروی طراحی به کمک شیوه نوین بیشتر شده و طرح ها با کیفیت بالاتری عرضه شوند. رابط کاربری فوق العاده برنامه باعث شده تا تمامی افراد و مهندسان بتوانند با آن ارتباط خوبی برقرار کرده و به راحتی حرفه ای ترین لوله کشی ها را رسم کرده و به تجزیه و تحلیل کامل آنها بپردازند. محاسبه هزینه های بخش های مختلف، امکان شبیه سازی طرح ها، مشاهده پیش نمایش طرح، جمع آوری کاتالوگ ها و مجموعه ها، امکان تغییرات در تلمبه ها و… همگی از ویژگی های کلیدی برنامه به شمار میروند.
نام: AFT Titan
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: Applied Flow Technology
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Applied Flow Technology – AFT Titan v4.0 - Win

AFT Titan is the name of engineering software that allows you to intelligently measure the conduit size and piping of a system. Using this software not only saves time in the calculation, but also reduces the cost. Applying this modern approach and designs to traditional design reduces errors and bugs.

لینک دانلود