تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی Arctic 2018 + زیرنویس فارسی

Arctic 2018 درباره مردی به نام Overgard می باشد که بازمانده سقوط یک هواپیما در قطب شمال است و درحال استفاده از وسایل باقی مانده می باشد . او هر روز سعی می کند تا قسمت های مختلف قطب شمال را بگردد و نقشه تهیه کند . پس از مدتی خلبان یک هلیکوپتر او را می بیند و سعی می کند او را نجات دهد اما به دلیل برف و باد شدید، هلیکوپتر او سقوط می کند . خلبان هلیکوپتر کشته می شود و فقط مسافر آن که یک زن جوان است، زنده می ماند اما او به شدت زخمی می شود . Overgard او را نجات می دهد و به جایی که خودش زندگی می کند می برد و به او غذا و لباس می دهد و از او مراقبت می کند . Overgard مدتی بعد به هلیکوپتر باز می گردد و مقداری غذا، لوازم پزشکی، نقشه و سورتمه پیدا می کند . او زن زخمی شده را بر روی سورتمه می گذارد و با خودش به قسمت دیگری از قطب شمال می کشد تا به یک کوه بزرگ می رسد، در آنجا متوجه می شود که نمی تواند آن زن را به بالای کوه ببرد، به همین خاطر او تصمیم می گیرد مسیر را تغییر دهد تا بتواند کوه را رد کند . آنها برای مدتی در یک غار کوچک می مانند که یک خرس آنها را پیدا می کند اما Overgard موفق به ترساندن خرس می شود . Overgard یک هلیکوپتر با افرادی را می بیند و سعی می کند توجه آنها را جلب کند اما … . فیلم سینمایی Arctic 2018 در تاریخ 31 ژانویه 2019 در کشور دانمارک منتشر شد . 

تصویر زمینه Arctic 2018

 مشخصات فیلم سینمایی Arctic 2018 :– ژانر : ماجرایی – درام– کارگردان :  Joe Penna– نویسندگان : Joe Penna, Ryan Morrison– ستارگان : Mads Mikkelsen, Maria Thelma Smáradóttir– استودیو سازنده :  (Armory Films, Pegasus Pictures, Union Entertainment Group (II– محصول کشور : ایسلند– مدت زمان : 1 ساعت و 38 دقیقه– مدت زمان سانسور : 0 ثانیه– تاریخ انتشار : 31 ژانویه 2019 در کشور دانمارک– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Arctic 2018

Overgard (Mads Mikkelsen) is stranded somewhere in the Arctic Circle waiting for rescue, taking up residence in a crashed plane. His daily routine consists of checking fishing lines for food, mapping his surroundings and running a distress beacon with a dynamo. One day, some of his fish are stolen by an unseen animal, implied to be a polar bear. Later, a helicopter appears and attempts to rescue him, but crashes after a snow flurry. The pilot is killed and the passenger, a young woman (Sudarat"Thai") (María Thelma Smáradóttir), is severely injured. Overgard extracts her from the helicopter, feeding and clothing her at his plane.

لینک دانلود