تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Artificial Extinction – CODEX

Artificial Extinction

درباره آینده است که تکنولوژی در حد بسیار بالایی پیشرفت کرده است و شما می توانید بسیاری از فرامین جنگی را با استفاده از هوش مصنوعی به کار رفته در ربات ها و هواپیماهای بدون سرنشین اجرا کنید . در این بازی شما مستعمره ای هستید که به یک سیاره دیگر فرستاده می شوید تا آنجا را خانه جدید خود بعد از سیاره زمین کنید . ماموریت شما یافتن بهترین جا برای اسکان بشر است ، جایی که بتوان در آنجا علاوه بر بشر خانواده خودتان را نیز اسکان داد و شما تنها 9 روز فرصت دارید چرا که آنها از قبل راه افتاده اند و 9 روز دیگر به مکانی که شما تعیین کرده اید می رسند . تا اینجای داستان بازی Artificial Extinction همه چیز خوب و عادی است اما مشکل از جایی شروع می شود که می فهمید ربات های هوشمندی که برای یافتن مکان جدیدی در کهکشان های مجاور سال ها قبل فرستاده شدند و این مکان را برای شما یافتن حالا تبدیل به دشمنانی سرسخت برای شما شده اند و از زمین و هوا به شما حمله می کنند و شما تنها 9 روز فرصت دارید تا همه آنها را نابود کنید و بشر را نجات دهید وگرنه همه کسانی که بی خبر از اتفاقات پیش آمده به سمت شما می آیند را نیز از بین می برند . در

بازی Artificial Extinction

شما باید علاوه بر یافتن بهترین مکان ، جنگیدن با ربات های هوشمند ، به دنبال معدن هایی نیز بگردید و کار استخراج را شروع کنید که بتوانید منابع مورد نیازتان را نیز به دست بیاورید . این بازی در سبک اکشن و تیر اندازی می باشد که به شکل اول شخص نمایش داده می شود و از کیفیت گرافیکی بالایی برخوردار است . در این بازی شما جزو دسته ای به نام LAWS هستید که باید با دشمنان رباتیک بجنگید و همه آنها را نابود کنید .  
نام: Artificial Extinction
حجم فایل: 6.11 گیگابایت
شرکت سازنده: 100Hr Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، تیراندازی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 100Hr Games
رمز فایل: www.download.ir

Artificial Extinction - CODEX

Today, our scientists are inventing Artificial Intelligence and Lethal Autonomous Weapons (LAWS) simultaneously. This game is about our future if we continue to allow these technologies to be developed and combined together.
Artificial Extinction is a Sentry Defense game involving Real Time Strategy elements played from the First Person point of view.

لینک دانلود