تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار اندروید ارزدیجیتال Arzdigital v1.1.9

Arzdigital

یک نرم افزار بسیار کاربردی ایرانی و کامل در مورد ارز های دیجیتالی که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما در این نرم افزار می توانید اخبار دنیای ارز های دیجیتالی را دنبال کنید ، از آخرین قیمت های بیت کوین ، اتریوم و دیگر ارز های پایه را داشته باشید ، آنها را با یک دیگر مقایسه کنید ، آخرین رشد یا سقوط ها را در هفته ، روز و ناه های اخیر نگاه کنید . همینطور شما در این نرم افزار می توانید

Arzdigital

با دیگر افراد به صورت آنلاین صحبت کرده ، نظر ها را به اشتراک بگذارید و از کمک یک دیگر برای سرمایه گذاری های خود استفاده کنید . شما می توانید مقالات بسیار محبوب از بلاک چین را به همراه ترجمه های آن بخوانید و اطلاعات خود را به روز رسانی کنید . این نرم افزار کاملا به صورت آنلاین بوده و برای ثبت نام به ایمیل احتیاج خواهید داشت .
نام: Arzdigital
حجم فایل: 19 مگابایت
شرکت سازنده: Arzdigital Team
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.1.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Arzdigital - v1.1.9

Track live price of Bitcoin, Ethereum and other cryptocurrencies with conversation support. Read the latest news, analysis and articles of Blockchain and cryptocurrencies. Build your portfolio by adding coin or tokens and see its value changing at any time. Discuss about your favorite cryptocurrencies with Persian community of Arzdigital.

لینک دانلود