تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ATOM RPG Dead City v1.11 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1398/09/29 نسخه ATOM RPG Dead City v1.11 - PLAZA اضافه شد.

ATOM RPG Post-apocalyptic indie game یک بازی سبک نقش آفرینی و ماجرایی است که از بازی هایی نظیر Fallout, System Shock, Deus Ex, Baldur’s Gate الهام گرفته شده است. در این بازی شما می توانید تا شخصیت محبوب خود را با توجه به سلایق خود بسازید و با استفاده از توانایی های او به زنده ماندنش کم کنید و مناطق تاریک را کشف کنید. بازی ATOM RPG Post-apocalyptic indie game توسط شرکت بازی سازی AtomTeam برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.

سال 1986 سالی بسیار خونبار و پر از ترس و اضطراب برای شوروری سابق و بلوک غربی بود! سالی که در آن این دو کشور به دلایل مختلفی به جنگ و خونریزی ادامه دادند و در یک جنگ تمام عیار دوطرفه توسط بمب های هسته ای نابود شدند. بمب هایی که تمامی مردم را در آتش خشم و کینه این دو دولت سوزاند. فاجعه ای که به عنوان هلوکاست نامگذاری شد و بسیاری از مردم در این فاجعه جان خود را از دست دادند. اما عده ی انگشت شماری نیز از این حادثه جان سالم به در بردند و در بازی ATOM RPG Post-apocalyptic indie game شما یکی از این بازمانده ها هستید. در این بازی شما باید در مناطق مختلف به گشت و گذار بپردازید و برای بقای خود تلاش کنید. باید تلاش کنید تا زنده بمانید و با نیروهای مختلفی که دست به دست هم داده اند تا نژاد بشر را نابود کنند مبارزه کنید. مبارزه برای مرگ و زندگی! مبارزه به معنای تلخ از دست دادن نزدیکان و دوستان! مبارزه به معنای امید به سیاهی!

سایر توضیحات: 

نام: ATOM RPG Post-apocalyptic indie game
شرکت سازنده: AtomTeam
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی
منتشر کننده: AtomTeam
رمز فایل: www.download.ir

ATOM RPG Dead City v1.11 - PLAZA

ATOM RPG is a post-apocalyptic indie game, inspired by classic CRPGs: Fallout, Wasteland, System Shock, Deus Ex, Baldur's Gate and many others.


In 1986 both the Soviet Union and the Western Bloc were destroyed in mutual nuclear bombings. You are one of the survivors of the nuclear Holocaust. Your mission - to explore the wild and wondrous world of the Soviet Wasteland. To earn your place under the sun. And to investigate a shadowy conspiracy, aimed at destroying all that is left of life on Earth.

لینک دانلود