دانلود فیلم آموزشی Autodesk Inventor 2017 New Features

Autodesk Inventor 2017 New Features یکی از بهترین و جدیدترین فیلم های آموزشی است که به وسیله آن شما تمامی ویژگی ها و قابلیت های جدید آخرین نسخه نرم افزار Inventor یعنی Autodesk Inventor 2017 را یاد خواهید گرفت. نرم افزار Autodesk Inventor از سری نرم افزار های Autodesk می باشد که به کمک این نرم افزار شما قادر خواهید تا به راحتی تمامی سازه های مکانیکی از جمله دوچرخه، خودرو و … را طراحی کنید. دوره آموزشی Autodesk Inventor 2017 New Features در کمترین زمان ممکن و با حداقل زمان ممکن به صورت کاملا جامع و کاربردی ویژگی های جدید نرم افزار Autodesk Inventor 2017 را برای شما بیان خواهد کرد.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Autodesk Inventor 2017 New Featuresتوسط شرکت Lynda تدریس John Helfen تهیه شده است. از ویژگی های نرم افزار Autodesk Inventor می توان به قابلیت انطباق آن اتوکد نام برد و این نرم افزار هر ساله به روز رسانی می شود و ویژگی های جدیدی به آن افزوده شده و باعث بهبود کارایی آن می شود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

ویژگی های دوره آموزشی Autodesk Inventor 2017 New Features :

– 3D PDF export

– ایجاد الگوهای-طرح محور

– طراحی 3D

– ساخت قطعات و مونتاژ شفاف

– ایجاد ارائه در نرم افزار Autodesk Inventor 2017

سرفصل های دوره آموزشی Autodesk Inventor 2017 New Features :

مقدمه

1. پیشرفت های عمومی2. بخش های توسعه داده شده3. پیشرفت های طرح 3D4. پیشرفت های گروهی5. پیشرفت های نقشه کشی6. پیشرفت های ارایه مشخصات فیلم آموزشی Autodesk Inventor 2017 New Features :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : John Helfen– مدت زمان آموزش : 41 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Autodesk Inventor 2017 New Features

لینک دانلود