تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Moldflow Synergy v2019 نسخه ویندوز

Autodesk Moldflow Synergy

یک نرم افزار از مجموعه نرم افزاری Autodesk است که در صنعت قالب ریزی و شبیه سازی نمونه های اولیه کاربرد بسزایی برای اهالی این فن دارد . این نرم افزار به کاربر این امکان را می دهد تا با محاسبه دقیق و بهینه سازی قطعات ، همچنین با تجزیه و تحلیل دقیق فرآیند قالب گیری و تزریق به قالب را بهینه تر از قبل انجام دهد . تولید کنندگان پیشرو در صنعت خودرو ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، پزشکی و بسته بندی از نرم افزار Autodesk Moldflow Synergy برای کاهش پردازش گران قیمت قالب و تعداد نمونه های اولیه فیزیکی استفاده می کنند. تاخیر در تولید به دلیل خرابی قالبهای تزریق به حداقل ممکن کاهش می یابد و به شما امکان می دهد محصولات جدیدی را سریعتر وارد بازار کنید که برای هر صنعت گری این کار کاهش هزینه بالایی را در بر خواهد داشت . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Autodesk Moldflow Synergy

می توان به : فراهم سازی روشی ساده و کم هزینه برای تهیه و اجرای یک مدل ، دارای پایگاه داده برای استفاده از آن در مدل ها و نمونه هایتان ، انواع ابزار های لازم برای ایجاد و تغییر در نمونه ساخته شده ، دارای قسمت گزارش که میتوانید با کارشناسان برنامه به صورت آنلاین و کسب تجزیه نتایج صحبت کنید و … .
نام: Autodesk Moldflow Synergy
حجم فایل: 1.53 گیگابایت
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Moldflow Synergy - v2019

Autodesk Moldflow Insight, a component of the Autodesk digital product development solution, provides injection molding simulation tools for digital prototypes. It enables detailed validation and optimization of plastic parts and injection molds as well as analyzes of current injection molding processes.Leading manufacturers in the automotive, consumer electronics, medical and packaging industries use Autodesk Moldflow Insight to reduce costly mold reworking and the number of physical prototypes.

لینک دانلود