تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk OrthoMODEL Pro v2016 SP4 نسخه ویندوز

Autodesk OrthoMODEL Pro

یک نرم افزار فوق العاده در زمینه طراحی و مدل سازی انواع تجهیزات ارتوپدی میباشد که توسط استودیو محبوب Autodesk طراحی و منتشر شده است. به کمک

نرم افزار Autodesk OrthoMODEL Pro

شما قادر خواهید بود تا با کیفیت ترین تجهیزات ارتوپدی را طراحی و عملکرد آنها را شبیه سازی کنید. همانطور که میدانید تجهیزات ارتوپدی نوعی وسایل توانبخشی میباشند که میتوانند مشکلات مربوط به استخوان ها و مفاصل را بهبود بخشند. به همین دلیل دقت و کیفیت طراحی در این نوع محصولات به شدت از اهمیت بالایی برخورد دار است. این نرم افزار به مهندسان و پزشکان ارتوپد کمک میکند تا با صرفه جویی در هزینه و زمان خود یک وسیله با کیفیت و کارآمد ایجاد کنند. در حال حاضر نیز برای بهبود شکستگی استخوانها از گچ استفاده میشود اما شما میتوانید به کمک Autodesk OrthoMODEL Pro وسیله ای را طراحی کنید که بدون نیاز به گچ استخوان شکسته بهبود پیدا کند. شما میتوانید مدل های خود را طراحی و در نهایت آنها را به دستگاه CNC ارسال کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه توانایی شبیه سازی عملکرد طرح میباشد، به این صورت که شما میتوانید به راحتی طرح خود را بررسی و نقاط قوت و ضعف آنرا پیدا کرده و کیفیت آنرا بالا ببرید.
نام: Autodesk OrthoMODEL Pro
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2016 SP4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk OrthoMODEL Pro v2016 SP4 - Win

Autodesk OrthoMODEL is a software for designing and modeling a variety of orthopedic devices made by Autodesk. Orthopedic devices are a type of rehabilitation product that is designed to solve problems related to bones and joints.

لینک دانلود