دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود نرم افزار Automatic Email Processor Ultimate v3.2.6

Automatic Email Processor Ultimate ابزاری بسیار کاربردی برای سازماندهی و مدیریت ایمیل ها به شمار می رود که برای این کار از فیلترهای مختلف ، گزینه های پیکربندی انعطاف پذیر ، مانند پوشه های ذخیره سازی قابل تعریف به صورت جداگانه و با امکان پردازش سریع بهره می برد. به عنوان مثال ، مسیر مکانی که می خواهید از پردازنده خودکار ایمیل ، برای ذخیره برخی از ایمیل ها یا پیوست های ایمیل استفاده کنید می تواند به صورت پویا از خصوصیات فردی یک ایمیل جمع شود. در نرم افزار Automatic Email Processor برای ذخیره سازی پیام های ایمیل می توان قالب خروجی را مشخص کرد برای مثال  PDF ، RTF یا HTML برای مثال قالب پیام Outlook پرونده های MSG برای تهیه نسخه پشتیبان از نامه های الکترونیکی مناسب است. نرم افزار Automatic Email Processor از ایجاد تعداد نامحدودی از قوانین پشتیبانی می کند تا تنظیمات جداگانه ای برای حساب های مختلف ایمیل انجام شود. قوانین دیگری را می توان علاوه بر ایمیل های یک دوره زمانی خاص یا ایمیل های قبلاً دریافت شده از پوشه Outlook نیز اعمال کرد.

ویژگی های نرم افزار Automatic Email Processor Ultimate

توانایی ذخیره سازی به ترتیب پیوست های ایمیل های بایگانی شده به صورت خودکار ذخیره سازی ایمیل های با فرمت PDF و یا فرمت پیش فرض به صورت خودکار توانایی مانیتور کردن تعداد نامحدودی از پوشه های نرم افزار Outlook توانایی فیلتر کردن نتایج جستجو با موضوع ، گیرنده ، پیوست ها یا نام فایل توانایی ایجاد پوشه های ذخیره سازی به صورت فعال بوسیله مشخصات ایمیل توانایی فشرده سازی تمامی ایمیل ها از پوشه های مختلف نرم افزار Outlook توانایی پردازش دوباره تمامی ایمیل ها به همراه معیار های خاص از پوشه های نرم افزار Outlook توانایی چاپ ایمیل ها و یا پیوست های ایمیل با فرمت PDF یا فرمت اسناد آفیس به صورت خودکار توانایی ایجاد قوانین شخصی سازی شده برای وظایف مختلف ، توانایی دریافت اطلاعات درباره وضعیت پردازش بوسیله ایمیل
نام: Automatic Email Processor
حجم فایل: 41 مگابایت
شرکت سازنده: gillmeister-software
تاریخ انتشار: 2024
ورژن: v3.2.6
نسخه: ویندوز
آپدیت: 14 اسفند 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1402/12/14 نسخه Automatic Email Processor Ultimate v3.2.6 اضافه شد.
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *