دانلود نرم افزار Autorun Organizer v4.41 نسخه ویندوز

Autorun Organizer

یک نرم افزار کاربردی است که شما را قادر می سازد نرم افزار هایی را که هنگام شروع به کار مجدد سیستم باز می شوند را مدیریت کنید ، ببندید و کاری کنید که با زمان بندی های خاص باز شوند یا هرگز در پیش زمینه باز نشوند و یا با تاخیر باز شوند . نرم افزار Autorun Organizer شما را قادر می سازد تا اولویت های شروع خودکار را مدیریت کنید ، به برنامه دستور دهید چه بخشی و به چه نحوی اجرا شود و آنها را فعال یا غیر فعال کنید . همیشه می توانید برنامه ها را از لیست راه اندازی اضافه یا حذف کنید یا تنظیم کنید که آنها بعد از مدت زمان معینی شروع به کار کنند . شما حتی قادرید تاخیر در اجرای برنامه را برای هر نرم افزار اعمال کنید و مدت زمان آماده به کار بودن آنها یا باز بدون بدون فعالیت آنها را مشخص کنید اینگونه سرعت بالا آمدن سیستم شما با سرعت بالاتری خواهد بود . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Autorun Organizer

می توان به : بوت شدن و عملکرد کلی ویندوز را سرعت می بخشد ، اولویت های شروع خودکار را مدیریت می کند ، برنامه ها را به صورت خودکار روشن یا خاموش می کند ، دارای قابلیت شناسایی ویروس های در حال اجرا با برنامه Virus Total ، نتایج را به شکلی کاملاً واضح نشان می دهد ، بطور خودکار برنامه های غیرفعال را کنترل می کند و … اشاره کرد . این نرم افزار کاربردی منجر به افزایش سرعت سیستم شما در هنگام شروع مجدد سیستم می شود .
نام: Autorun Organizer
حجم فایل: 17.2 مگابایت
شرکت سازنده: Chemtable Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.41
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autorun Organizer - v4.41

Autorun Organizer is a reliable start up checker that enables you to view and manage the programs that automatically run when your operating system starts.You may view the programs’ properties, as well as modify their running schedule. The application enables you to manage the autorun priorities, as well as enable or disable specified programs.

لینک دانلود