تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Aveni LoopCAD MJ8 Edition v5.0.1080 نسخه ویندوز

Aveni LoopCAD MJ8 Edition

یک نرم افزار پیشرفته و ایده آل برای طراحی نقشه ها و محاسبات مربوط به سیستم های گرمایش تابشی است. اگرچه می توان از این برنامه برای انواع سیستم های گرمایشی مانند تابش سقفی ، گرمایش دیواری ، وسایل گاز سوز ، بخاری های خارجی و سایر سیستم های گرمایش تابشی استفاده کرد ، اما یکی از مهمترین کاربران این برنامه در تهیه نقشه ها و محاسبات مربوط به سیستم های گرمایش زیر زمینی است .  از این برنامه می توان برای سه نوع مکانیسم گرمایش زیر زمین از جمله هوا ، برق و هیدرولیک استفاده کرد . در فرآیند طراحی نقشه این سیستم ها ، شما نیاز به انجام محاسبات مختلفی دارید . انجام این محاسبات به صورت دستی ممکن است عاقلانه نباشد زیرا هم ممکن است اشتباه انسانی رخ دهد  و هم بسیار وقت گیر است . اما نرم افزار Aveni LoopCAD MJ8 Edition این مشکل را برطرف نموده است . این برنامه پارامترهای اصلی و عوامل سیستم های گرمایش زیر زمین و سایر سیستمهای تابشی را محاسبه می کند . علاوه بر محاسبه ، می توانید نمایشی گرافیکی از نحوه اجرای نقشه نیز مشاهده کنید که این قابلیت به مهندسین بینش خوب بصری قبل از شروع برنامه ریزی انجام کار را می دهد . در حقیقت ، این برنامه ابزاری اساسی برای طراحی ، محاسبه و تجزیه و تحلیل سیستم های گرمایش تابشی است که برای یک دسته خاص از این سیستم ها ، یعنی گرمایش در زیر ، کاربردهای ویژه ای دارد . همچنین

نرم افزار Aveni LoopCAD MJ8 Edition

از آخرین فناوری محاسبات پیشرفته برخوردار است و آن را در اختیار شما می گذارد و به شما این امکان را می دهد که محاسبات مختلفی مانند محاسبه گرما ، محاسبه سیستم های خنک کننده یکپارچه ، محاسبات لازم در سیستم های هیدرولیک و … را در کسری از ثانیه و در کمترین زمان ممکن ، بدون خطا انجام دهید .
نام: Aveni LoopCAD MJ8 Edition
حجم فایل: 54 مگابایت
شرکت سازنده: Avenir
تاریخ انتشار: 2014
ورژن: v5.0.1080
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Aveni LoopCAD MJ8 Edition - v5.0.1080

LoopCAD is an advanced and ideal software for designing maps and calculations related to radiant heating systems. Although this program can be used for all types of heating systems such as ceiling radiation, wall heating, gas appliances, patio heaters and other types of radiant heating systems, but one of the most important users of this program in preparing maps and calculations related to underfloor heating systems Is.

لینک دانلود