دانلود بازی کامپیوتر B.O.T.S. and the Robofriends نسخه کرک شده CODEX

B.O.T.S. and the Robofriends

درباره ربات کوچکی به نام تام است و در سال 2083 اتفاق می افتد ، زمانی که همه چیز به شکل رباتی بر روی زمین وجود دارد و کمتر انسانی بر روی زمین باقی مانده است . تام که یک ربات کوچک است و در خانه خودش در آرامش زندگی می کند ، اما ناگهان گروهی از ربات های شرور به نام G.A.R.D به خانه او حمله می کنند و او را مورد اذیت و آزار قرار می دهند . آنها در جستجوی ربات کامپیوتری به نام مادر می گردند که گمان می کنند در کنار تام زندگی می کند . آن کامپیوتر به شدت قدرتمند است و در دستان هر کسی قرار بگیرد آینده را از آن خود می کند و می تواند به وسیله آن بر دنیا حکومت کند . حالا تام در میان این درگیری ها قرار دارد و بر این موضوع که آیا ربات مادر و مادرش خودش که تا به حال آن را ندیده است یکی است یا خیر . حالا در

بازی B.O.T.S. and the Robofriends

باید کمک دوستانی که در روند بازی با آنها آشنا می شوید با اعضای گروه شرور G.A.R.D مبارزه کنید و راهی برای یافتن مادر خودتان پیدا کنید و بفهمید آیا این دو نفر در واقع یکی هستند یا خیر . در ماجراجویی هایتان با ربات هایی به نام ربات دوست آشنا می شوید که آنها بعضی از راز ها را برای شما برملا می کنند و باعث می شوند راه درست را بهتر پیدا کنید و با اعضای شرور محافظ بهتر بجنگید . از امکانات بازی B.O.T.S. and the Robofriends می توان به : موسیقی متن زیبا و هنری اثر Scandroid ، مسیر های مختلف در بازی که هر کدام داستان متفاوتی دارند ، حالت های داستانی و سرگرمی ، بیش از 20 ربات دوست که می توانید از قابلیت های آنها استفاده کنید ، اضافه شدن به روز رسانی ها و پک های الحاقی بیشتر برای بازی در آینده و … اشاره کرد .
نام: B.O.T.S. and the Robofriends
حجم فایل: 3.11 گیگابایت
شرکت سازنده: Game Grotto Softworks
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Game Grotto Softworks
رمز فایل: www.download.ir

B.O.T.S. and the Robofriends - CODEX

B.O.T.S. and the Robofriends is a twin-stick arcade style action game set in the year 2083. The story follows TOM, a young robot who is thrust into battle when his home is attacked by hoards of mindless robots called G.A.R.D. units. The intruders are searching for a super computer named MOTHER, which is rumored to be hidden somewhere within the mega corporation known as Innovation Robotics. In his desperation to feel ready for an upcoming evaluation TOM is searching for his Mother.

لینک دانلود