تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bad Guys at School نسخه PLAZA

Bad Guys at School

یک بازی شبیه سزای آنلاین است و شما را به عنوان یک دانش آموز در یک مدرسه قرار می دهد . شما در این بازی می تواندی علیه قوانین مدرسه قیام کنید و مدرسه را به آشوب بکشید و یا حتی می توانید تصمیم بگیرید که یک دانش آموزش خوب باشید ، به طوری که معلم ها از شما تعریف کنند و همیشه منظم باشید . بازی Bad Guys at School دارای حالت های چند نفره و تک نفره است و به شما ماموریت هایی می دهد که باید آنها را انجام دهید و درجه کیفی انجام ماموریت ها هر چقدر بالاتر باشد شما پول بیشتر و اعتبار بیشتری دریافت می کنید تا نهایتا به بدترین دانش آموز مدرسه شناخته شوید که البته این جزو ارزو های شما است و اگر چنین اتفاقی بیافتد حسابی لذت خواهید برد . در

بازی Bad Guys at School

می توانید با فروش اقلتم ممنوعه در مدرسه درآمد زایی کنید و می توانید از فروشگاه مدرسه اقلام دلخواهتان را خریداری کنید . هر ماموریت منحصر به فرد است و به شما این امکان را می دهد که در حد مطلوبی پیشرفت کنید و به جایی که دلتان می خواهد برسید . پس بازی را دانلود کنید ، نقشه بازی را کاوش کنید و با عناصری که می توانید اقدام به اذیت و آزار معلمین و دیگر دانش آموزان کنید و ارامش را از مدرسه بگیرید . 
نام: Bad Guys at School
حجم فایل: 2.85 گیگابایت
شرکت سازنده: Forceight
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Forceight
رمز فایل: www.download.ir

Bad Guys at School - PLAZA

In Bad Guys at School you can play as students and revolt against school system, or decide to become a teacher that must maintain order despite the violence and brutality in the school. Play in multiplayer or single player mode and complete missions to earn reputation and money to become a "Bad Guy".

لینک دانلود