تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Candy Crush Jelly Saga v2.39.4

Candy Crush Jelly Saga

یک بازی اندروید در زمینه گیم های پازلی و فکری می باشد. در بازی Candy Crush Jelly Saga شما باید آبنبات های ژله ای را با سرعت بالا در کنار یکدیگر قرار داده و با حذف آنها وارد مرحله بعدی شوید. اگر به دنبال یک بازی فکری و سرگرم کننده و بدون هیچگونه خشونتی می باشید، پیشنهاد ما دانلود این گیم می باشد. این بازی دارای بیش از 500 مرحله بوده که پس از گذشت از مراحل ابتدایی با چالش های فکری زیادی روبرو خواهید شد. قابلیت اجرای

بازی اندروید Candy Crush Jelly Saga

به صورت امتیازی نیز امکان پذیر می باشد که در این حالت می توانید با سایر کاربران موجود در بازی به رقابت بپردازید. با کسب امتیاز بیشتر در هر مرحله می توانید بمب های ژله ای دریافت نمایید. با استفاده از این بمب ها می توانید بخشی از محیط بازی را بدون کنارهم قرار دادن آبنبات های ژله ای منفجر کرده و به راحتی به مرحله بعدی صعود کنید. این بازی توسط شرکت King طراحی و تولید شده است که با کسب امتیاز 4.2 و دانلود بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی، توانسته به یکی از برترین بازی های فکری و پازلی در سیستم عامل اندروید تبدیل شود.
نام: Candy Crush Jelly Saga
حجم فایل: 90 مگابایت
شرکت سازنده: King
ورژن: v2.39.4
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازلی - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا

Candy Crush Jelly Saga - v2.39.4

There's a new player in town, the wiggling, jiggling Jelly Queen and she's here to challenge you to a game of Candy Crush Jelly Saga! Whatever your favourite moves, you better hope they're Jellylicious enough to take on and defeat the mighty Jelly Queen.

لینک دانلود