تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Baron: Fur Is Gonna Fly نسخه DARKSiDERS

Baron: Fur Is Gonna Fly

یک بازی اکشن است و در آن 8 حیوان با 4 هواپیمای منحصر به فرد وجود دارد و شما باید با یکی از آنها از کشورتان که مورد هجوم سایر خلبان های دیگر قرار گرفته است دفاع کنید . پس سوار بر هواپیمای قابل اعتمادتان شوید و به آسمان بروید و جنگ را شروع کنید . این بازی بسیار آسان است اما مهارت پیدا کردن در آن به زمان زیادی احتیاج دارد و مدت ها طول می کشد که بر آن تسلط پیدا کنید . سلاح های فراوان ویژه ای در بازی Baron: Fur Is Gonna Fly وجود دارد که تعدادی از آن بدین شرح است : بمب بالون شکل ، سیاه  چاله ، توپ های بزرگ ، آهن ربا ، توپ یخ ، بمب از راه دور و …. . این بازی در سبک اکشن است اما گیم پلی زیبا و مفرحی دارد که چون از صحنه های خشن به دور است مناسب هر سنی می باشد و می توانید این بازی را با خانواده خود به صورت تقسیم صفحه نمایش انجام دهید . هواپیماها و لباس های شخصیت ها مربوط به دوران جنگ جهانی اول است . از دیگر امکانات

بازی Baron: Fur Is Gonna Fly

می توان به : 10 موسیقی اصیل قدیمی و وجود 8 موسیقی منحصر به فرد هر شخصیت که زمان پیروزی آنها ، به اجرا درخواهد آمد ، حالت های بازی تک نفره ، حالت آموزشی برای بالابردن سطح مهارتتان ، حالت سرگرم کننده و خنده دار حمله گوسفند ، نبرد رو در رو با سایر بازیکنان و همچنین با ربات های کامپیوتری و … اشاره کرد . این بازی زیبا و اکشن سرگرم کننده که مناسب هر سنی است را از دست ندهید . 
نام: Baron: Fur Is Gonna Fly
حجم فایل: 369 مگابایت
شرکت سازنده: DM Games Pty Ltd
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، سرگرمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: DM Games Pty Ltd, Gamera Game
رمز فایل: www.download.ir

Baron: Fur Is Gonna Fly - DARKSiDERS

Your country needs you . Take to the sky in your trusty biplane and join ridiculous battles against other pilots.In the world of Baron, pilots are animals, and aerial weapons include Giant Anvils, Flamethrowers, Freeze Rays, and a handful of Stinky Fish .

لینک دانلود