تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Battle Brothers – Warriors of the North نسخه CODEX

Battle Brothers – Warriors of the North

دی ال سی جدید بازی Battle Brothers است که مناطق شمالی این عنوان را گسترش می دهد و همچنین چند سناریوی جدید را به آن اضافه می کند که شما می توانید برای شروع کار خود به عنوان یک فرد نظامی آن ها را انتخاب کنید . شما در

بازی Battle Brothers – Warriors of the North

با یک جناح کاملا جدید از بربرها رو به رو خواهید شد و شما همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا از لباس ها و زره های جدیدی وایکینگی استفاده کنید . و افسانه ی Ijirok را دنبال کنید و به دنبال این موجود اسطوره ای و افسانه ای در سرزمین های یخ زده ی شمالی بگردید . ده سناریو برای این بازی طراحی شده که هر کدام کی توانند شما را در نقش یکی از مبارزان بربرهای شمالی ، شبه نظامی های روستایی یا افراد فرهنگی قرار دهد . هر سناریو شامل فردی با مشخصات متنوع است که نقش متفاوتی دارد و توانایی ها و داستان زندگی اش با بقیه فرق دارد . دو مکان افسانه ای جدید در این بازی وجود دارند که شما می توانید از آن ها دیدن کنید و همچنین این شانس را دارید با دو باس فایت جدید مبارزه کنید و پاداش های ارزشمندی از پیروز شدن بر آن ها به دست آورید . یک سری از شخصیت های مطرح و قهرمان معروف در این بازی حضور دارند که تجهیزات و وسایل ویژه ای دارند ، شما با کشتن آن ها می توانید این وسایل را برای خود داشته باشید . تعدادی اسلحه ، سپر ، زره ، کلاه ایمنی و چند وسیله ی دیگر به بازی اضافه شده اند که همه مربوط به فرهنگ های شمال اروپا می باشد . یک سری رویداد نیز برای این عنوان طراحی شده است که شما را در جریان اتفاقات جذاب و مهمی مانند جنگ های بزرگ قرار می دهد و شما می توانید در آن ها شرکت کنید . دو قطعه موسیقی جدید نیز برای بازی نواخته شده است که شما در طول ماجراجویی های خود می توانید آن ها را گوش کنید . 
نام: Battle Brothers - Warriors of the North
حجم فایل: 1.41 گیگابایت
شرکت سازنده: Overhype Studios
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Overhype Studios
رمز فایل: www.download.ir

Battle Brothers - Warriors of the North - CODEX

The 'Warriors of the North' DLC for Battle Brothers expands the game with a more distinct northern region, as well as different starting scenarios to pick for your mercenary company. Face an entirely new faction of barbarians in battle, wear new viking and rus themed gear, and follow the legend of the ‘Ijirok’, a mythical creature of the frozen north!

لینک دانلود