دانلود فیلم آموزشی BeachBody – 21 Day Fix Extreme

به روز رسانی :

1395/02/19 فایل ها اصلاح شدند .

BeachBody – 21 Day Fix Extreme یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت BeachBody می باشد که آن را برای تناسب اندام و بهبود وضعیت سلامتی شما تهیه شده است. دوره آموزشی BeachBody – 21 Day Fix Extreme یک راه حل بسیار عالی برای کاهش وزن است، اما از آن جایی که بیشتر مردم در دنیای امروز وقت چندانی ندارند بنابراین این دوره و اکثر دوره های این کمپانی در مدت زمان کوتاهی در هر روز تهیه شده اند، همچنین برنامه های تغذیه و تمرینی نیز برای آن آماده شده تا بتوانید بیشترین استفاده از آن را ببرید .

سایر توضیحات : دوره آموزشی BeachBody – 21 Day Fix Extreme همان گونه که از نام آن نیز مشخص است شامل 21 روز تمرین و تلاش فشرده می باشد تا بتوانید پس از آن به وزن مطلوب خود دست پیدا کنید و کاهش وزن داشته باشید. این دوره آموزشی شامل 6 مرحله تمرین سخت است که در طی این 21 روز بر اساس یک دوره تمرینی تکرار می شوند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

21dfx-easy-adam

ویژگی های دوره آموزشی BeachBody – 21 Day Fix Extreme :

– دستیابی به اندامی شش تکه– استفاده بهینه از وقت– تمرینات کاملا حرفه ای– به صورت گام به گام و کاملا علمی 

6 مرحله اساسی موجود در دوره آموزشی BeachBody – 21 Day Fix Extreme :

– PLYO FIX EXTREME– تمرینات حداکثری بالا تنه– PILATES FIX EXTREME– تمرینات حداکثری پایین تنه– تمرینات حداکثری کاردیو– تمرینات حداکثری یوگا مشخصات فیلم آموزشی BeachBody – 21 Day Fix Extreme :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : BeachBody– مدرس : Autumn Calabrese– مدت زمان آموزش : 5.5 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 352 * 640– فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

BeachBody – 21 Day Fix Extreme

لینک دانلود