تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید هدایت توپ بر غلطک Beat Roller v1.6

Beat Roller نام بازی جدید و متفاوت در سبک بازی های موزیکال و تفننی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . با ریتم اهنگ هایی که در بازی هست باید توپ را هدایت کرده و رانش کنید و از مسیر خود و ریتم اهنگ خارج نشوید . بازی دارای گیم پلی اسان و ساده می باشد . شما می توانید آهنگ های مختلفی را برای بازی خود انتخاب کرده و بازی را ادامه دهید و به رکورد های بالا دست پیدا کنید . بازی دارای گرافیکی ۳ بعدی می باشد . سکه های در مسیر خود جمع کرده و رکورد های بالا را در بازی بزنید و با بالا ترین رکورد های افراد در بازی رقابت کنید . در نسخه های بعدی بازی ویژگی ها و موسیقی های جدید در بازی اضافه خواهد شد که در صورت انتشار برای شما در سایت قراز خواهیم داد .
نام: Beat Roller
حجم فایل: 38 مگابایت
شرکت سازنده: AMANOTES
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: موزیکال - تفنیی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Beat Roller - v1.6

Are you a music lover? Do you like fast-paced rhythm and some challenges while you enjoy your weekend? Then BEAT ROLLER is the amanotegame for you!
Drift with the flow of the rhythm, roll the ball with the beat and feel the music! The latest music beat roller game from Amanotes is here! Install BEAT ROLLER now, enjoy super easy game-play, and relax with the most trending songs in our playlist.

لینک دانلود