تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه اندروید بیوتی کم BeautyCam v9.7.30

BeautyCam

یکی دیگر از برنامه های حرفه ای جهت ویرایش و افکت زدن بر روی عکس میباشد. با

برنامه BeautyCam

در کوتاه ترین زمان و ساده ترین شکل ممکن میتوان عکس مورد نظر خود را ویرایش کنید. نسبت سر به بدن را فوراً تغییر دهید! سه طرح تنظیم بدن و چندین قالب ژست برای شما فراهم شده است تا عکس های تمام بدن را مسحور کنید. به راحتی به ظاهر و فیلترهای آرایش مد روز برسید! با یک ضربه سلفی های شگفت انگیز بگیرید! عکس و فیلم با کیفیت بالا بگیرید! با پس زمینه های نامرتب و با جلوه های تاری مانند فیلم خداحافظی کنید. اکنون می توانید در مدت 10 ثانیه ویدئویی را در حالت MovieCam بسازید. عکس های پرتره شب فازی را ذخیره کنید. به راحتی عکس های با کیفیت SLR SLR را حتی در محیط های تاریک ببندید! جزئیاتی را که احساس می کنید بهینه سازی شده است تنظیم کنید و جلوه های طبیعی را از بالا به پایین ارائه دهید. آرایش ندارید یا آرایشتان کم است و حوصله آرایش ندارید؟ این نرم افزار میتواند شما را حتی با آرایش خیلی کم زیبا و جذاب جلوه دهد. از هزاران افکت های هنری و زیبایی برای ادیت کردن عکس نیز میتوانید استفاده کنید و همگان را با عکس های زیبا خود مبهوت کنید.
نام: BeautyCam
حجم فایل: 77 مگابایت
شرکت سازنده: Meitu (China) Limited
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v9.7.30
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

BeautyCam - v9.7.30

A gift for taking amazing photos without excessive beautification. We realize it is important to keep your inherent beauty that you cherish.
Change head to body ratio instantly! Three body adjusting plans and several pose templates are offered for you to snap mesmerizing full body photos.
Reach trending makeup looks and filters with ease! Take amazing selfies in one tap! All types of beauty are accessible!
Snap high-quality photos and VIDEOS! Say goodbye to messy backgrounds with movie-like blurring effects. Now you can make a video under the MovieCam mode in 10 seconds.

لینک دانلود