دانلود فیلم سینمایی بن تن Ben 10: Race Against Time

Ben 10: Race Against Time

یک فیلم سینمایی از داستان های محبوب بن تن می باشد . اینبار بن هنگامی که از تعطیلات تابستانی باز می گردد متوجه می شود که یک جنایتکار در شهرش قدم گذاشته و همه چیز را ویران کرده است ، نام او Eon بود ، او که از یک شی باستانی که متعلق به بیگانه ها بوده است برای نابودی و ویرانی استفاده می کرده است و حالا بن دوباره با خانه و محله خودش بازگشته است و سعی بر پاکسازی این جنایتکار و اعمال شرورانه او را دارد . بعد از یک روز پر از آشوب در

فیلم سینمایی Ben 10: Race Against Time

و آرام گرفتن همه چیز بن باید زندگی عادی خودش را از سر بگیرد و همانند یک نوجوان معمولی رفتار کند ، نه همانند یک ابرقهرمان تا هویت واقعی او همیشه حفظ شود به همین خاطر به مدرسه می رود و در آنجا با دوستانش که البته به غیر از دوستان ، قلدرهای مدرسه نیز دیدار می کند . حالا بن باید راه چاره ای برای مقابله با Eon و اینکه چه گذشته و اینده ای داشته است پیدا کند ، در حالی که روزها به مدرسه می رود و با مشکلات آنجا سر و کله می زند . داستان فیلم سینمایی یا Ben 10: Race Against Time بن تن مسابقه با زمان درباره کارهایی است که بن و دوست دوران مدرسه و هم محله ای او گوئن انجام می دهند و اتفاقاتی که به خاطر پیدا شدن Eon در زندگی آنها می افتد ، می باشد . اگر علاقمند به داستان های این شخصیت محبوب هستید این فیلم سینمایی که در ژانر اکشن ، ماجرایی و خانوادگی می باشد ا از دست ندهید . 
نام: Ben 10: Race Against Time
حجم فایل: 715 مگابایت
شرکت سازنده: Griego Talent Management, Cartoon Network, Trouper Product
تاریخ انتشار: 21 نوامبر 2007
امتیاز imdb: 4.2
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن ، ماجرایی ، خانوادگی ، علمی تخیلی
مدت زمان پخش: 67 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
کارگردان: Alex Winter
نویسنده: Man of Action, Tom Pugsley
ستارگان: Graham Phillips, Christien Anholt, Haley Ramm
رمز فایل: www.download.ir

Ben 10: Race Against Time - 2007

In Bellwood, a mysterious figure teleports into town, and immediately starts destroying things. Ben Tennyson, in the form of Heatblast, confronts him. After a short battle, Ben seemingly obliterates the villain. Max Tennyson identifies him as Eon, an alien the Plumbers captured almost two centuries ago. When he arrived, he was half dead and brought a device with him called the Hands of Armageddon, which would open a time rift to the alien's home dimension and unleash his race upon Earth if activated. They travel to the containment facility where Eon is supposed to be kept, only to find it empty and his guardian aged to near-death.

لینک دانلود