تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Ben 10: Secret of the Omnitrix 2007

Ben 10: Secret of the Omnitrix

انیمیشن سینمایی از بن تن است که تمرکز داستان آن بیشتر بر روی Omnitrix است . پس از یک درگیری شدید میان بن و دکتر انیمو ، بن متوجه می شود که اتفاقی عجیب بر روی دستگاه امنیتریکسش افتاده است . اما از این اتفاق چیزی به کسی نمی گوید و تنها پدر بزرگ مکس و گوئن را با خبر می کند . در همین حال تتراکس می آید و علت حضورش به دلیل سیگنال عجیبی است که توسط دستگاه امنیتریکس پخش می شود ، می باشد . تتراکس بن را مطلع می کند که این سیگنال عادی نیست و دستگاه او به نوعی در حال خودتخریبی قرار گرفته است و به زودی نابود می شود و باید برای خلاص شدن از این وضعیت سازنده اصلی دستگاه را پیدا کند و از او کمک بگیرد . در انیمیشن سینمایی Ben 10: Secret of the Omnitrix ، گوئن به کمک بن می آید تا با هم این مشکل را برطرف کنند اما حل این مشکل به سادگی نیست چرا که دستگاه با DNA بن پیوند خورده است و تنها کسی که می تواند راز این اتفاق را پیدا کند کسی است که برای بار اول این دستگاه را ساخته است و باید هر چه سریع تر او را پیدا کنند وگرنه هم بن و هم زمین به خاطر شدت انفجار به خطر می افتند . داستان

انیمیشن سینمایی Ben 10: Secret of the Omnitrix

درباره ماجراجویی های بن برای یافتن سازنده دستگاه امنیتریکس است تا بتواند خودتخریبی دستگاه را غیر فعال کند و جان همگان را نجات دهد . 
نام: Ben 10: Secret of the Omnitrix
حجم فایل: 706 مگابایت
شرکت سازنده: Cartoon Network Studios, Cartoon Network
تاریخ انتشار: 10 آگوست 2007
امتیاز imdb: 7.1
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن ، اکشن ، ماجرایی ، خانوادگی ، علمی تخیلی
مدت زمان پخش: 71 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: avi
کارگردان: Sebastian Montes , Scooter Tidwell
نویسنده: Tom Pugsley , Greg Klein
ستارگان: Tara Strong, Meagan Moore, Paul Eiding
رمز فایل: www.download.ir

Ben 10: Secret of the Omnitrix - 2007

After a fierce battle in a power plant with Dr. Animo, Ben notices something strange happening with the Omnitrix but doesn't tell anyone (except Gwen and Grandpa Max). Tetrax arrives, drawn to the self-destruct signal broadcast by the Omnitrix. He takes Ben to go find the creator of the Omnitrix and fix it before it destroys itself, Ben, and the universe along with it (with Gwen stowing aboard to help her cousin).

لینک دانلود