تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه صداهای Bingoshakerz Grooving House 2

Bingoshakerz Grooving House 2

یکی دیگر از مجموعه نمونه های موسیقی برای استفاده در ویرایش انواع صدا می باشد که توسط بینگو شاکرز تولید و عرضه شده است . این مجموعه که طیف گسترده ای از انواع صداها را در خود دارد ، مناسب صداگذاری و ویرایش هرگونه صدایی می باشد . صدای طبل ، درام ، شلیک ، ضربه و … بعضی از نمونه های موجود در این پکیج می باشد . از دیگر نمونه صداهایی که در این پکیج قرار دارد می توان به صدای شکستن ، انواع صداهای تصادفات رانندگی ، ضربه های کلاسیک ، صداهای قدیمی که بر روی فیلم ها کاربرده می شد و … می باشد . پکیج Bingoshakerz Grooving House 2 نسخه دون از مجموعه بینگو شاکرز است که با کیفیت بالاتر ، طیف گسترده تر از صدا ها و تعداد بیشتری از صداها آماده استفاده کاربران و ویرایش کنندگان موسیقی و صداگذاری می باشد . جزئیات دیگر

نرم افزار Bingoshakerz Grooving House 2

بدین شرح است : بیش از 100 نمونه از صداهای بیس دار و درام و طبل ، 15 نمونه از انواع صداهای FX ، 50 نمونه از صداهای ویژه و پیشنهادی طراح ، بیش از 150 نمونه از صداهای طبل معمولی و درام ، قابلیت استفاده از قالب های WAV و REX و … .
نام: Bingoshakerz Grooving House 2
حجم فایل: 334 مگابایت
شرکت سازنده: Bingo Shakerz
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Bingoshakerz Grooving House 2 - Win

Grooving House 2 by Bingoshakerz is a sample pack that offers a wide array of sounds for Underground inspired productions.  Featuring low-end grooves, jacking beats and percussion, slamming drum fills, analogue arpeggios, tripping acid sounds, and more, the second instalment of this acclaimed series comes jam-packed with sub-based loops, influential break-beat workouts, driving beats, glitch percussion, dark sequencer loops, classic stabs, and raw synth loops.

لینک دانلود