تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Bladeline VR – VREX مخصوص هدست واقعیت مجازی

Bladeline VR

یک بازی اکشن و واقعیت مجازی یا VR است که به گونه ای طراحی شده است تا بازیکنان در آن بتوانند با کنترل های هدست واقعیت مجازی دشمنان را با شمشیر هایی که در بازی در دستانشان است ، نابود کنند . حرکات شمشیر در بازی بسیار زیبا و حرفه ای طراحی شده است و شما به عنوان بازیکن می توانید با مهارت بالایی دشمنانتان را با شمشیر نابود کنید . در این بازی باید از مهارتتان برای حفظ تعداد Combo Kill استفاده کنید و این یعنی هر چه تعداد ضربات و تعداد کسانی که از بین می برید بیشتر باشد امتیاز بیشتری به دست می آورید اما این کار چندان ساده ای نیست و نیاز به دقت بالایی دارد . در بازی Bladeline VR باید بیش از هر چیزی مراقب آدمکش ها باشید چرا که آنها همانند سایر دشمنانتان در بازی نیستند و می توانند شما را تنها با یک ضربه از بین ببرند ، بهترین کار این است که قبل از اینکه او به شما حمله کند و شما را بکشد شما به او حمله کنید و او را از بین ببرید . با مراجعه به فروشگاه درون بازی می توانید علاوه بر خرید تجهیزات پیشرفته و شمشیر هایی با ظاهر زیبا ، انواع مهارت ها را نیز خریداری کنید تا با مهارت بالاتر به جنگ با دشمنانتان بروید . از دیگر امکانات

بازی Bladeline VR

می توان به : دارای سیسم شخصی سازی مهارت مبتنی بر استراتژی بازی بازیکن که بدین صورت عمل می کند که بازیکن می تواند مهارت های خود را در پایان هر مرحله تغییر دهد و آن را به طور کامل شخصی سازی کند ، صداهای هیجان انگیز به همراه جلوه های ویژه زیبا و درخشان که هیجان بازی را دو چندان می کند ، دارای تابلو امتیازات آنلاین که می تواند نوعی چالش برای همه بازیکنان باشد. 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی یا VR قابل بازی می باشد *
 
نام: Bladeline VR
حجم فایل: 2.95 گیگابایت
شرکت سازنده: AIXLAB
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 6
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: AIXLAB
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

Bladeline VR - VREX

Bladeline VR is a game designed to make players enjoy powerful sword actions with exciting music.The Players can use both hands actively to swing the sword along the blade lines and eliminate the enemies with a spectacular skills. Enter the world of Bladeline VR and fight against evil humanoids.Swing your sword accurately and use your skills to maintain kill combos.But beware of the the Assassins. Assassins can kill a player in a single strike.Kill the assassin before the assassin attacks you.

لینک دانلود