تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی استراتژیک Bloons TD 6 v22.2.3481 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/10/03 نسخه Bloons TD 6 v22.2.3481 - Portable اضافه شد.

Bloons TD 6

یک بازی سه بعدی استراتژیک است که با وجود گیم پلی ساده و روان خود می‌تواند برای مدت‌ها بازیکنان را سرگرم کنند. در محیط بازی قابلیت‌ها، مانکی تاور ها و مهم‌تر از همه قهرمانانی وجود دارد که می‌توانید خودتان را به آن‌ها مجهز کرده و هر چیزی را به کمک آن‌ها نابود کنید. انتخاب درست بسیار مهم است و به مرور زمان و کسب و تجربه بیشتر می‌توانید بهترین ترکیب‌های ممکن را با کمک امکانات و قابلیت‌های در دسترس ایجاد کنید. در

بازی Bloons TD 6

برای اولین بار در تاریخ این سری شاهد گیم پلی سه‌بعدی هستیم. سازندگان با کمک گیم پلی سه‌بعدی توانسته‌اند انیمیشن‌های بهتر و افکت‌های بصری چشم‌نواز خلق کنند که در نوع خود بی‌نظیر است. بیش از 44 نقشه یا محیط مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام دارای اشیاء سه‌بعدی و ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد هستند. اگر از طرفداران این سری جذاب باشید می‌دانید که مانکی تور ها جزو مهمی از بازی هستند و از اهمیت بالایی برخوردارند. در این نسخه دو مانکی تاور جدید به نام‌های Druid و Alchemist به بازی اضافه شده‌ است که هر کدام قابلیت‌ها و توانایی‌های خاصی ارائه می‌دهند. در این نسخه می‌توان هر مانکی تاور را در سه مسیر مختلف ارتقا داد و یا آن‌ها را به ابزارهای جدیدی مجهز کرد. در بخش ارتقای بازی بیش از 100 آیتم مختلف وجود دارد که می‌توان با کمک آن‌ها مانکی تاورها و قهرمانان را به‌صورت گروهی یا انفرادی ارتقا داد. در این نسخه حالت‌های مختلفی برای بازی کردن گنجانده‌شده است که با پیشرفت در روند بازی بازگشایی می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها Restricted Monkeys, Double Health MOABs و brutal CHIMPS rules نام دارد.
نام: Bloons TD 6
حجم فایل: 840 مگابایت
شرکت سازنده: Ninja Kiwi
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 10
ورژن: v22.2.3481
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ninja Kiwi
رمز فایل: www.download.ir

Bloons TD 6 v22.2.3481 - Portable

The Bloons are back and better than ever! Get ready for a massive 3D tower defense game designed to give you hours and hours of the best strategy gaming available.

لینک دانلود