تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Bloopanimation – Blender Animation Course

Bloopanimation Blender Animation Course

یک دوره گام به گام برای ساخت شخصیت های جذاب انیمیشنی با Blender را تجربه کنید. ما ابتدا با مرور رابط Blender و درک نحوه دستکاری اشیا در صحنه خود شروع خواهیم کرد ، سپس همه ابزارهای اصلی انیمیشن مانند برگه dope ، ویرایشگر نمودار را خواهیم آموخت و نحوه ایجاد و استفاده از فریم های کلیدی را یاد خواهیم گرفت. ما یک صحنه را از ابتدا تنظیم خواهیم کرد و همه موارد را برای انیمیشن سازی مانند وارد کردن دستگاه ، ایجاد دوربین و تنظیمات مناسب برای انیمیشن آماده می کنیم. سپس وارد خواهیم شد و در واقع یک شات را از ابتدا تا انتها متحرک خواهیم کرد. ما با استفاده از ابزار مداد Blender طرح ها را ترسیم می کنیم ، جلوی عکس خود را می گیریم ، آن را به حالت گل در می آوریم ، صیقل می دهیم و می بینیم که تمام ابزارهایی که آموخته ایم در تولید استفاده می شود. هنگامی که عکس خاتمه یافت ، برخی از تنظیمات رندر را مرور خواهیم کرد ، فقط کافی است تا بتوانید با حداقل تلاش یک عکس عالی را صادر کنید.
نام: Bloopanimation - Blender Animation Course
حجم فایل: 3.6
شرکت سازنده: Bloopanimation
تاریخ انتشار: 1399/10/13
کیفیت: 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 42 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Bloopanimation - Blender Animation Course

A step-by-step course to character animation with Blender
What will you learn?
Interface
We’ll start by going over the Blender interface and understanding how to manipulate objects in our scene, then we’ll cover all major animation tools like the dope sheet, the graph editor, and learn how to create and use keyframes.
Setting Up a Scene
We'll set up a scene from scratch and do all the preparation for animating it, like importing a rig, creating a camera and getting the right settings set up for animation.

لینک دانلود