تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bogatyr Cavern Depths نسخه PLAZA

Bogatyr Cavern Depths

جدیدترین بسته الحاقی بازی نقش‌آفرینی Bogatyr است که در سال 2020 منتشر شده است. این بسته شما را به اعماق غارهای روستای Zhmenki برده و با ماجراجویی‌های جذابی روبه‌رو می‌کند. ازجمله مهم‌ترین محتویات جدید بازی Bogatyr Cavern Depths می‌توان مکان‌های تازه کشف‌شده با سیستم نورپردازی جدید، باس فایت های قدرتمند، 4 واحد نیروی جدید برای دشمنان، شخصیت جدیدی به نام Pastor Devis و ساندترک های به‌روز شده اشاره کرد. در کنار محتویات جدید، بسیاری از مشکلات و باگ‌های بازی فیکس شده و روند کلی بهبود یافته است. جهان بازی جهانی شبه تاریخی است که با روس باستان شباهت زیادی دارد. شخصیت اصلی بازی جنگجویی قدرتمند است که از جنگی 10 ساله به سمت روستای کوچکش بازمی‌گردد. او پس از رسیدن به خانه، روستای زیبای خودش را در معرض نابودی و تباهی می‌بیند و تصمیم می‌گیرد تا هر طور که شده شکوه و زیبایی آن را احیا کند. او در اولین وهله باید کافران و بت‌پرستانی که در اطراف روستا جمع شده‌اند را نابود کرده و سپس به نبرد با شیاطین بپردازد. همانند سایر بازی‌های نقش‌آفرینی

بازی Bogatyr Cavern Depths

نیز مراحل فرعی متنوع و زیبایی دارد که تعداد آن‌ها به بیش از 15 عدد می‌رسد. این مراحل فرعی در روند داستانی بازی تأثیری ندارند اما شما را با جهان بازی و ابعاد پنهان شخصیت اصلی آشنا می‌کنند. 
نام: Bogatyr Cavern Depths
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: the Bratans
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: the Bratans
رمز فایل: www.download.ir

Bogatyr Cavern Depths - PLAZA

theBratans team is proud to present the audience and fance our brand new big update of Bogatyrs adventures in the depths of the Well. Will you be able to find exit from deep dark caves under the Zhmenki village?

لینک دانلود