تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Bombergrounds Battle Royale v0.8.8

Bombergrounds Battle Royale

نام بازی جدید و متفاوت می باشد که در ابتدای بازی شما باید با انتخاب کردن یا شخصیت کارتونی خود وارد دنیای هیجانی این بازی جذاب شوید . شما در این بازی باید با پرتاب کردن و هل دادن بسته های بمبی به سمت دشمنان خود آنها را نابود سازید ولی در همین حال تعداد زیادی از همین بمب ها به سمت شما سرازیر شده اند و باید با سرعت عمل بالا و استراتژی درست در بازی با دشمنان خود روبه رو شده و مراحل را پشت سر بگذارید . شما با انجام ماموریت های بازی بسته های پاداشی دریافت خواهید کرد که با جمع آوری آنها می توانید از آیتم های بازی از شخصیت های جدید تا سلاح و بمب های جدید را خریداری کرده و وارد مراحل چالشی تر بازی شوید . شما با باز کردن برخی جعبه ها در بازی می توانید سرعت یا قدرت خود را در زمان محدودی افزایش دهید که بازی را بسیار هیجانی می کند . این بازی کاملا آنلاین بوده و شما با دیگر افراد در سراسر جهان و دوستان خود وارد نبرد می شوید و همین مورد باعث شده تا

بازی Bombergrounds Battle Royale

بسیار جذاب و هیجانی تر شود . در هر نبرد می توانند تا 25 نفر در آن شرکت کنند . از دیگر قابلیت های این بازی می توان به : نقشه های متفاوت با محیط های مختلف ، تشکیل دادن تیم ها تا حداکثر 3 تیم در هر نبرد و گرافیک 2بعدی و با کیفیت بازی اشاره کرد .
نام: Bombergrounds Battle Royale
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: Gigantic Duck Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.8.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Bombergrounds Battle Royale - v0.8.8

In this cute yet deadly world, animals are fighting over their chance to reign over the land! However, only one animal may rule them all... Experience this chaotic, fast-paced, and action-packed world by placing down bombs, blowing up crates, opening treasure chests, collecting power-ups, avoiding traps, and eliminating your opponents while trying to remain the last one standing. Do you have what it takes to become the leader of this land?

لینک دانلود