تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Booknizer v10.1 Build 597 نسخه ویندوز

Booknizer

یک کتابخانه برای ذخیره کردن کتاب های الکترونیکی و صوتی می‌باشد. امروزه کتاب های الکترونیکی و یا صوتی طرفداران بیشتری نسب به کتاب های چاپی دارند، و این موضوع دلیلی جز استفاده آنها در هر مکان و شرایطی ندارد، چراکه شما میتوانید چنین کتاب هایی را در اتومبیل شخصی، مترو، اتوبوس، محل کار و… گوش کرده و یا بخوانید اما نسخه های چاپی اغلب بدلیل حجم بالا، سنگینی و دلایل دیگر به صرفه نیستند. حال

نرم افزار Booknizer

به شما اجازه می‌دهد تا یک کتابخانه بزرگ از کتاب های صوتی و الکترونیکی در سیستم خود داشته باشید. این برنامه سیستم شما را مستقیما به سایت های کتاب های صوتی متصل میکند. کتاب های مورد علاقه خود را از میان طیف گسترده ای از کتاب های موجود در Booknizer انتخاب کرده و آنها را به سیستم خود منتقل کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده برنامه تبدیل فرمت های کتاب به فرمت قابل پشتیبانی سیستم شما می‌باشد، به این صورت که برنامه در صورت عدم تطابق فرمت ها، به صورت خودکار فرمت فایل ها را به فرمت قابل پشتیبانی سیستم شما تبدیل می کند. همچنین می توانید کتابخانه خود را بر مبنای ژانر، تاریخ انتشار و… مرتب کنید تا از یکدیگر قابل تشخیص باشند. همچنین نرم افزار پیش رو اطلاعات دقیقی از کتاب مورد نظر به شما عرضه می کند.
نام: Booknizer
حجم فایل: 21 مگابایت
شرکت سازنده: Booknizer
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Booknizer v10.1 Build 597

This program will synchronize electronic books between your computer and e-book reader device (like Amazon Kindle, Barnes&Noble Nook, Sony Reader, etc.). You can simply scan folders containing your e-books with it, connect your e-book reader to the computer and easily select books that you want to copy to the device.

لینک دانلود