تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Transport Empire v3.0.81

Transport Empire

یک بازی شبیه سازی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما سعی در تاسیس یک شرکت حمل و نقل دارید که در تجارت حمل و نقل کالا فعالیت می کنید . در این بازی شما برای تبدیل شدن به یکی از بهترین ها در زمینه کاری خود باید راه حمل و نقل معتبر از طریق کشتی ، لوکوموتیو بخار و کشتی های هوایی استفاده کنید . برای بهترین شدن در تجارت حمل نقل باید همیشه رضایت مشتریان خود را در صدر کارها قرار بدهید برای رضایت مند بودن مشتری ها باید کالا ها را به موقع تحویل دهید . برای تحویل به موقع کالا ها زیر ساخت ها توسعه یافته ای را باید برای شرکت خود در نظر بگیرید .

Transport Empire

یک بازی استراتژیک اقتصادی خارق العاده است که از دوران ویکتوریا الهام گرفته شده است . مهارت های اقتصادی خود را به کار بگیرید و تبدیل به یک سرمایه دار قدرتمند شوید . شما صاحب یک شرکت بزرگ حمل و نقل هستید و باید حواستان به رقیب های خود باشد با بدست آوردن عشق اعتماد مردم محلی رقیب های خود را شکست دهید .
نام: Transport Empire
حجم فایل: 243 مگابایت
شرکت سازنده: Game Insight Classics
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.81
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا

Transport Empire - v3.0.81

Transport Empire is a captivating economic strategy game inspired by the Victorian Era and a little bit of steampunk. Dispatch trains, steamboats and airships, build roads and mines and develop cities to enjoy absolute monopoly of the country's transportation sector.

لینک دانلود