تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر BOSSGARD نسخه کرک شده PLAZA

BOSSGARD

یک بازی اکشن ، سرگرمی و آنلاین است که داستان آن جنگ و دعوا بر سر جایگاه ریاست هیولاها می باشد و باید با گروه دوستان خودتان علیه یک تیم دیگر بر سر ریاست بجنگید و نهایتا کسی که پیروز میدان نبرد شود رئیس همه هیولاها خواهد شد ، حالا رئیس چه کسی هست ؟ آیا شما هستید ؟ اگر شما هستید بهتر است که سریع تر دوستانتان را در تیمتان جمع کنید و با آنها به مصاف دشمنانتان بروید ، آنها را شکست دهید و پیروز میدان شوید اینگونه به همگان ثابت می کنید که رئیس شما هستید . در بازی BOSSGARD می توانید از میان رئیسان قدرتمند و هیولاهای بزرگ یکی را انتخاب کنید و با آن به جنگ بروید . در هر مسابقه به طور کل 12 نفر می توانند شرکت کنند که در دو تیم 6 نفره قرار می گیرند . اگر علاقمند به شرکت در جنگ وایکینگ ها هستید ، جنگ هایی با شدت بسیار بالا و جایی که دشمنانتان بدون رحم به شما حمله می کنند و قصد از بین بردن شما را دارند این بازی مناسب شما است و می توانید با این بازی با دوستانتان سرگرم شوید .

بازی BOSSGARD

را می توانید به صورت آنلاین اینترنتی یا آنلاین شبکه محلی با دوستانتان بازی کنید و از آن لذت ببرید ، همچنین چنانچه قصد تمرین یا بازی با شرایط سخت تر را داشته باشید می توانید این بازی را با ربات های درون بازی انجام دهید و از آن لذت ببرید . هر شخصیت درون بازی دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است و می توانید هر کدام که با شرایط و سلیقه شما همخوانی داشته باشد انتخاب کنید و تا پایان بازی با آن همراه باشید ، سلاح ها و قدرت های ویژه هر شخص نیز منحصر به فرد است و هر کدام نقطه قوت و نقظه ضعف مخصوص دارند و باید با توجه به شرایط تیمتان آن را انتخاب کنید . 
نام: BOSSGARD
حجم فایل: 699 مگابایت
شرکت سازنده: Sand Sailor Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sand Sailor Studio
رمز فایل: www.download.ir

BOSSGARD - PLAZA

WHO’S THE BOSS? Well, it’s finally you! So grab your friends and get ready for the craziest fights in our fast-paced asymmetrical multiplayer game. The meanest? The baddest? The silliest? Choose from a variety of unique bosses that are yours to command! Strike fear in your enemies as a mighty fortress or keep them on edge as an angry slice of bread, it all depends on how bossy you feel today!Or perhaps you're more of a team player and slaying giants is your business.

لینک دانلود