تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Brass Brigade Troop Command نسخه PLAZA

Brass Brigade Troop Command

یک بازی اکشن کارتونی با محوریت جنگ جهانی دوم است که در سال 2019 و توسط Henry Kucab طراحی و منتشر شده است. بازی به‌صورت اول‌شخص است و گیم پلی جذاب و هیجان‌انگیز بازی‌های کلاسیک مشابه و مربوط به جنگ جهانی دوم مانند Battlefield 1942 و Battlefield Heroes را با مبارزات شخصی‌سازی‌شده ترکیب کرده است. در ابتدای بازی به شما این حق انتخاب داده‌شده است تا از میان کشورهای حضور داشته در جنگ جهانی دوم یکی را انتخاب کرده و در بزرگ‌ترین جنگ تاریخ بشریت یعنی جنگ جهانی دوم شرکت کنید. ازجمله کشورهای حاضر در بازی Brass Brigade Troop Command می‌توان به آمریکا، بریتانیای کبیر، شوروی، آلمان نازی و امپراتوری ژاپن اشاره کرد. 16 نبرد از مهم‌ترین نبردهای تاریخ جنگ جهانی دوم در بازی گنجانده‌شده است که در نوع خود بی‌نظیر است. بازی به‌صورت پیش‌فرض روی حالت اول‌شخص تنظیم است اما می‌توانید آن را به حالت سوم شخص نیز تغییر دهید. هوش مصنوعی بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و مهم‌تر از همه اینکه این قابلیت به شما اعطاشده است تا تعداد دشمنان و نیروهای خودتان را مشخص کنید. برای تعداد نیروها محدودیتی وجود ندارد و تا هر حدی که پردازنده سیستم شما توان پردازش این حجم از اطلاعات را داشته باشد می‌توانید به تعداد نیروهای خود یا دشمن اضافه کنید. طیف اسلحه‌ها و تجهیزات قابل بازی بسیار عالی است و هر کشوری از اسلحه‌ها و تجهیزات بخصوصی استفاده می‌کند. مکانیک گیم پلی بسیار خوب و واقع‌گرایانه است و قابلیت‌هایی مانند کنترل تانک، درخواست پشتیبانی هوایی و … را به بازیکن می‌دهد. گرافیک

بازی Brass Brigade Troop Command

و آپشن های جانبی آن نیز در سطح بسیار خوبی است و از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا مثل widely adjustable FOV و… پشتیبانی می‌کند. 
نام: Brass Brigade Troop Command
حجم فایل: 467 مگابایت
شرکت سازنده: Henry Kucab
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Henry Kucab
رمز فایل: www.download.ir

Brass Brigade Troop Command - PLAZA

Brass Brigade is a cartoon, World War 2, third AND first person shooter that blends the gameplay of classic WWII shooters like Battlefield 1942/Battlefield Heroes with highly customizable bot matches. You can control the parameters of instant-action style matches with as many bots as your machine can handle!

لینک دانلود