تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Breach Point نسخه کرک شده Portable

Breach Point

درباره سفر ماجراجویانه رونی و هریت است که در شهر گمشده در کلمبیا اتفاق می افتد . شما سال 1950 را می بینید که رونی و هریت اقدام به یک سفر ماجراجویی برای یافتن یک شهر گمشده می کنند ، چیزی که در این شهر گمشده وجود دارد معدن بسیار بزرگی از طلا است که اگر آن را پیدا کنید که می کنید ثروت مند خواهید شد . اما چالش این بازی افراد محلی موجود در این بازی است که نخواهند گذاشت شما با طلا از این شهر خارج شوید . چیزی که درباره بازی Breach Point باید بدانید این است که این بازی در مرحله دسترسی زودهنگام است و از چند فصل تشکیل شده است که در حال حاضر فصل ابتدایی را شاهد خواهید بود و همچنین ممکن است دارای مشکلاتی باشد که در نسخه های اصلی این مشکلات برطرف خواهد شد . در

بازی Breach Point

باید به دنبال منابع بی شماری که در بازی وجود دارد بگردید و آنها را برای آینده انبار کنید . شما می توانید از بین شخصیت رونی یا هریت یکی را برای بازی انتخاب کنید و با آن به دنیای بازی رفته و ماجراجویی کنید ، جنگل های باستانی و مرموز کلمبیا را بازدید و کاوش کنید و در پایان خودتان را می بینید که به سمت مصر و داستان های مرموز آن کشیده شده اید . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) اجرا می شود *
 
نام: Breach Point
حجم فایل: 697 مگابایت
شرکت سازنده: Black Dragon Productions
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Black Dragon Productions
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

Breach Point - Portable

This is an early access release of Breach Point which will become an 8 part story set throughout human history; covering slightly different game genres with each episode.You will find yourself in 1950 Colombia, at the start of our story, in which Ronnie and Harriet uncover Muisca Gold from one of Colombia's lost cities.Although things seem normal at first, the Colombian heavies are sent in to stop our characters from leaving with the gold.Find a table with an arsenal of weapons in which to defend yourself.

لینک دانلود